Ідея подарунка тривалої дії

Оприлюднено Оприлюднено в Посміхайки

Розкажу вам про подарунок, який я бабусі на 75-річний ювілей зробила. Називається “75 побажань з фото-привітами від правнуці” :)

В комплекті:

  • Пакуночок з 75-ма згортками – побажаннями прабабусі та міні-фотографіями Ксеньки
  • Альбом, куди ті фотографії можна легко повклеювати, та конвертик, куди побажання можна скласти
  • Інструкція

Ідея така: замість того, щоб розповісти всі побажання в один святковий день, розтягнути приємний процес аж на 75 днів! За задумкою, бабуся вставатиме собі щоранку, і витягуватиме один згорток. Читатиме побажання (деякі з них смішні, деякі серйозні, коротше непередбачувані), розглядатиме новий кадр з правнуцею (часом вдавалось, щоб кадр пасував до привітання) і посміхатиметься. І вже не почуватиметься самотньо (наша бабуся живе сама), і день починатиметься гарно! :)


Згортки – з папірчиків для нотаток, фотографії – 4х4 см


Одне з побажань. Наша бабця – справжній спеціаліст з ліпки вареників! Щоразу, як ми приїжджаєм робить. Нням. 


Клеєві квадратики – ідеальний варіант, щоб бабця довго не мучилась з приклеюванням


Місця для вклеювання фотографій


Конвертик, куди можна “архівувати” вже прочитані побажання


Так виглядатиме з вклеєними фотографіями

Отаке.

Подібні посміхайки тривалої дії – незамінні, коли дорога вам людина вимушена бути десь далеко. Тоді, щоб скрасити розлуку, можна організовувати якісь штучки для піднімання настрою, які вона відкриватиме поступово. Навіть, з ідеями квесту це можна поєднати (скажімо, чоловік їде в відрядження, і лишає для дружини чи дітей послання в різних кутках квартири. А підказки де шукати – приходять смсками щоранку :) ).

А ще це чимось схоже на так звані “адвент календарі“, популярні в Європі перед Різдвом. Коли діти можуть рахувати дні до свята, і поступово, щодня, відкривати коробочки/подарунки/картинки і т.п. Так само можна “рахувати дні” до зустрічі, приїзду близьких, чи ще якихось  важливих подій :)

Одним словом, простір для фантазії необмежений! :)

Надихайте, посміхайте, і ..розповідайте про все  в коментарях! :)

Група посміхайок в FB

 

п.с. Чула від декількох людей скептичну думку, що навряд чи бабця буде оце по одній штучці відкривати щодня, а максимум це все на раз відкриє перед моїм приїздом :)…  А моя бабця з азартом виявилась, і вже 5 днів чемно поштучно відкриває, навіть по телефону звітує :)  ..але в скептичних коментарях, мабуть, є доля істини – треба розраховувати кому саме готується подарунок, і чи не буде ту людину напружувати новий щоденний ритуал :) 

 

 

8 коментарів до “Ідея подарунка тривалої дії

  1. До слёз, так просто и душевно. У меня вот только дедушка остался…, я ему на 75 лет делала баночку с вопросами про его жизнь, задумка состоит, чтобы каждый день записывать небольшой ответ на на один из вопросов в банке в блокнот, подаренный вместе с ней. Дневник памяти для внуков и правнуков.

    1. Супер ідея з питаннями і відповідями!!! Вже знаю, яка в бабці наступна місія буде! (А ми все не знали як бабцю надихнути на написання життєвих спогадів!) Дякую, що поділилась! (yes)

  2. так файно, бабця досить часто дзвонить і розповідає, що там нового правнуця побажала, і як вона цього разу на фотографії сидить/дивиться/посміхається… Третину фоточок вже вклеєно, задоволенню немає меж :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)