Фотоопитування

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Були з сестрою і з Ксенькою на виставці “50 видатних фотографій National Geographic” (зараз у Львові в Палаці Мистецтв показують, ще до 8 вересня буде), ще на вході домовились вибрати три-п’ять улюблених світлин, а потім вкінці вгадувати, яка кому сподобалась. Виявилось, що наші топ-5 практично 1:1 співпадають.

Скажімо, ось ця знимка – виявилась в фаворитах:

Sub-Saharan Mali 1997
Blowing sand from a dry lake bed clings to an eight-month-old baby as mother and children nap in Mali.

© Joanna B. Pinneo/National Geographic

 

Зробила висновок, що мене найбільше торкають не якісь супер-майстерні чи рідкісні кадри, а просто світлини з життя людей (тварини якось менше), на яких живуть справжні емоції, чи непідробні життєві моменти. Як ця сонна сім’я :)

А є ще тут хтось, хто був на тій виставці? Може розкажете, що вам сподобалось? Я тоді “відкрию карти” – по свіжій пам’яті розповім про решта кадрів зі списку моїх фаворитів. Побавимось?

8 коментарів до “Фотоопитування

 1. Хм, щойно вчиталась в опис фото, то ж ця дівчинка практично ровесниця Ксені! :) ..може в тому і секрет чого вона мені так сподобалась? Материнська солідарність, чи що… :-o

 2. На этой выставке я не была, но была на подобных. Фото невероятное, согласна с тобой. И действительно больше привлекают фото людей, их будни, эмоции. А вот отталкиваю фото с войны, страшные моменты, хоть они и реальные… Не понимаю как можно в
  этот момент прятаться за объектив и спокойно на это смотреть. Мне кажется нормальная реакция человека в этот момент закрыть лицо руками или бежать на помощь, но не стоять с фотоаппаратом…
  Жаль, что не могу поиграть в 5 фаворитов. Разве если только она у нас будет проводиться.

 3. І ми хочемо піти! Дякуємо за стимул) Так що скоро очікуйте на нас)

 4. Як добре, що ти написала про цю виставку, я ж ніколи не в курсі що в місті відбувається!
  Сходили сьогодні. Сподобалось :) Стала писати коментар, а він такий довжелезний вийшов, що я зробила з нього публікацію на блозі – так простіше буде ;)
  http://adorablesin.blogspot.de/2013/08/national-geographic.html

  Тепер зізнавайся, хто ще у тебе в фаворитах ;)

 5. От ми нарешті вчора відвідали виставку!
  Мої вафорити:
  1. Хлопчик-пастух
  2. Сонна сімейка
  3. Афганська дівчинка
  Так що висновок такий, що справді людські емоції найбільше вражають і запамятовуються…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)