Посміхайка для молодят

Оприлюднено Оприлюднено в Дарую!, Зроблене власноруч, Посміхайки

Нарешті! Нарешті мені вдалось завершити хоч щось! Останнім часом всі мої особисті “проекти” тягнуться довгою ковбасою і ніяк не можуть закінчитись.. Сьогоднішню посміхайку я задумала більше ніж місяць тому, і ось тільки зараз готова розповісти про результат вам! :)

Це жартівлива книжечка для щойно одружених пар, називається “Сімейний план на перші 5 років”. Далі – відео демонстрація, деталі сторінок та інструкції як зробити таку книжечку самотужки, якщо і в вас є знайомі молодята! ;)

Посміхайка для молодят from Christine Slobodian on Vimeo.

Розвороти книжечки зблизька:

Тут можна завантажити файл для друку такої книжечки:
wedding-present.pdf (6.36 Mb)

Інструкції, як виготовити книжечку:

1. Роздрукувати файл. Перші чотири сторінки з PDF  – бажано на цупкому папері (це аркуші майбутньої книжечки), а останні три сторінки – на звичайному офісному папері (там різні запчастини).

2. Вирізати всі запчастини та аркуші. Сформувати розвороти та “палітурку” книжечки. Позгинати заготовки для конвертиків.

3. Посклеювати сторінки між собою. Достатньо проклеїти лише одну сторону, див. світлини. Порядок сторінок – згідно файлу. Вкінці – приклеїти першу та останню сторінки до “палітурки”. 

4. Приклеїти конверти на розворот про листи в майбутнє. Туди ж вкласти аркуші для листів. Також вкласти в книжечку два примірники “анкетки”.

5. Ну, і нарешті, “персоналізувати” вашу книжечку-подарунок. На першому розвороті, в p.s. написати побажання молодій парі, яке вони прочитають відразу. А на останньому розвороті – лист в майбутнє, з посланням, яке вони прочитають за п’ять років . Підписати ваш конвертик. А, і ще вказати свій телефон на розвороті з сімейними портретами.

Ніби все. Вітання молодятам і від мене! :)

п.с. Натхненницею для цієї посміхайки стала одна хороша дівчинка, що недавно вийшла заміж – наша Наталя! Ура її новоствореній сім’ї!!! :)

п.п.с. Нагадую, що в “Посміхайок” є своя група в Facebook, якщо ви ще не там – приєднуйтесь! :) 

https://www.facebook.com/groups/180840838744505/

15 коментарів до “Посміхайка для молодят

 1. о, супер-супер! ми якраз завтра йдемо до друзів на весілля, от мені і згодиться :)
  дякую велиииике!

 2. аж захотіла ще раз заміж)))) щоб отаку книжечку отримати=)
  супер ідея і взагалі, дуже класно нкамальовано, абсолютний позитив, як завжди в тебе, Христю)

  1. так роздрукуй собі таку, що заважає вам з Ігорем заповнити її зараз? ;) думаю у вас повно планів :)

 3. оце я розумію подарунок на весілля : )
  прочитала назву і подумала про трошки інакший варіант, не як подарунок. тому трошки не підходить. але збережу на майбутнє, колись згодиться для друзів : )

   1. так книжечка без настанов отого третього вже втрачає шарм : )
    але подумаю. зараз в нас принтер недієздатний. як переїдемо може роздрукую та поплануємо : ) дуже вже спокусливо виглядає : )

     1. нє ну це надто нахабно з мого боку буде, тому я не погоджуюсь. Олег сказав на роботі мені все роздрукує. можу погодитись лише на конвертик з настановами ну оте P.S. можна маленьким листочком, ми вклеїмо. решту вже самі зробимо : ) з мене гарненька листівка звідси

 4. Христя, от ще вчора говорив з однією спільною знайомою, і ми прийшли до висновкУ що пора тобі вже якісь дитячі, а може і дорослі книжки малювати, кайфові в тебе ілюстрації.

 5. я балдію від твоїх малюнків, вони не просто посміхають, вони супер-посміхають!!!
  і книжечка – аааа, суперська просто!!!

 6. Неймовірна річ! Я випадково знайшла цю книжечку, коли шукала оригінальні вітання на весілля. Прочитала всі дописи у журналі. Отримала чудовий позитивний енергетичний заряд! Дякую!!! Хай щастить!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)