Про звірекубики і мамські блоги

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

Останнім часом я якась малопродуктивна, тижнями колупаюсь зі всякими старими задумками, ніяк нічого не позавершую.. Тому розкажу про досягнення попереднього місяця. Перша забавка, яку я зробила для доці! (а то все комусь та й комусь :))

Та-да-да-дам! Звірекубики!

На одному кубику – голови, на іншому – тіла шести різних звіренят. Їх можна складати або правильно:

або кумедно “неправильно”:

Була навіть думка “написати” початки і кінці слів-назв тваринок на різних кубиках, формуючи таким чином нові назви для гібридних тваринок. Наприклад, “крокорафа” (півкрокодил-півжирафа), або “жиць” (півжирафа-півзаєць), або “лешка” (півлев-півпташка) :) ..але  вирішила, що назви ми і без написів встигнемо з Ксенькою нафантазувати, коли прийде час :)

..а наразі ми просто переслідуємо наші кубики, а вони постійно викочуються з-під маленьких рук. Такі собі лови виходять :)

По-моєму, вийшло непогано. Хоча кубики трохи пожмакались після прання і стали не строго кубічної форми, але загалом я задоволена :)

Так що хвалюсь не тільки тут, але й на блозі креативної мами Лізи Арьє, на який недавно підсіла:

І відразу питання до “бувалих” мам – розкажіть про ваші улюблені сайти на мамську тематику? Я вже за пів року папку “Діти” в своєму рідері встигла завести, але лінків там поки не так і багато! Наперед дякую! :)
п.с. Ще окрема вдячність тітці Олесі, що виступила в ролі донора паралону для кубиків! ;) ..ну і вкотре дякуєм Насті за суперкльовий-кольоровий фетр! :)

12 коментарів до “Про звірекубики і мамські блоги

 1. Ну ти ж молодчинка! Супер кльові кубики! Щей заряджені маминою любовю і позитивною енергетикою!
  А манюня ваша вже сидить?! Коли то ся стало?) а то ми чекаєм вже недочекаємось тої події…

  1. Ага, я теж цей блог читаю. Відкрила його завдяки книжці “Находилки”, яку ми на дитячому форумі надибали. Взагалі, авторка дуже талановита жінка, за такими справді варто послідкувати :)

   п.с. Ти досі не забрала в мене свої листівки!!! Вони чекають у шухляді! Напиши мені на пошту, щоб їх забрати!

 2. бомбезні кубики (yes) я би сама такими побавилася) а я от ніяк подушечку не догачкую…
  все, пішла теж щось там творити.
  а щодо сайтів я щось не дуже по таких лазю… тепер часу не дуже вистачає на нет(

  1. оо.. гачкуєш.. мені страшенно подобаються різні плетені покривальця для дітей (такі, з квадратиків), або вручну пошиті ковдри (з клаптиків тканини). ..але для мене це поки що закруто :)

 3. Очень клёвые кубики! У меня даже ни разу мысли не появилось, что необязательно делать четыре или шесть, как обычно в наборах продаются, а достаточно два и малышам легче сориентироваться. Оооооооочень клёво! А про фетр, я вот тоже думаю всегда, что он супер-супер, когда с ним работаю, легко режется не осыпается и по нему карандашом рисовать удобно. Я вот тоже люблю Креатив с Лизой Арье.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)