Знов магічна книга та ідея Посміхайок

Оприлюднено Оприлюднено в Дарую!, Зроблене власноруч, Посміхайки

А я все ніяк не заспокоюсь! :) На прогулянках з Ксенькою розмалювала кольоровими олівцями “магічну книгу“, і вирішила викласти ще й кольорову версію.  Заодно надумала оформити всі наступні ідеї такого плану в окрему категорію – Посміхайки – різні штуки, якими можна легко потішити своїх близьких.

Більше того, я навіть відважилась завести в Facebook окрему групу, присвячену лише посміхайкам. Хай би побільше людей про них дізнались і змогли використати для гарних цілей! (та й чим більше буде лайків, тим більше мотивації буде вигадувати щось подібне далі… ;)). Всіх запрошую ДОЛУЧИТИСЬ!

Ну, і, власне, ось  сама магічна книга, а також фото-інструкція, як її зібрати після друку.

Завантажити PDF файл з кольоровою версією
Завантажити PDF файл з чорно-білою версією 

1. Роздруковуємо першу та другу сторінку PDF файлу на різних сторонах одного аркуша паперу. По можливості, взяти цупкий папір, щоб книжечка вийшла довговічнішою.

2. Розрізаємо аркуш навпіл по пунктирній лінії, згинаємо.

3. Складаємо аркуші так, щоб починалась книжечка титулкою, на другій сторінці була “Інструкція”, на третій – “Мої бажання”, на четвертій – “І пам’ятай”, і на останній – сторінка з підписом.

4. Залежно від  налаштувань друку та особливостей принтера, може вийти, що зображення надрукувалось з відступами, як в мене (див. попередній малюнок). Тоді доведеться вручну обрізати поля, щоб акуратно зібрати книжечку.

5. Ну, і наостанок – скріпити книжечку скріпками від степлера, або прошити ниткою.

По-моєму, достатньо прості кроки, заради посмішки дорогих нам людей! :)

 

п.с. Невеличке прохання для тих, хто вирішить скористатись цією ідеєю – чи роздрукувавши мою версію, чи вигадавши свою – поділіться фотографіями того, що в вас вийшло! :) (або в фейсбуці, або тут, в коментарях). А ще краще, щоб на фотографії були також присутні ті найдорожчі люди, які стали власниками книжечок :) 

Бачити, що вся ця затія  не даремна буде для мене найкращим стимулом продовжувати працювати над “посміхайками” далі! :) 

1 коментар до “Знов магічна книга та ідея Посміхайок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)