Фетрові розваги

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

Розкажу, чим я розважаюсь, коли “ламає” зайнятись чимось корисним помимо обов’язків домогосподарки і мами. І як випадкова спроба пошити щось з фетру переросла в нормальне таке постійне захоплення.  

Почалось все давно-давно, коли я прочитала в Насті про т.зв. “розвиваючі книжечки”, і подумала, що треба б колись спробувати таке зробити. Найближча нагода видалась в лютому – синочку наших друзів виповнився рочок. Добули фетр, взялась за роботу… Зайняла та справа, певне, більше місяця – по стібочку-по детальці кожного дня. Результат оцінюю на “задовільно”, по-перше, бо не дуже багато фантазії проявила, і майже всі ідеї сторінок “змавпувала” в Насті :) А по-друге, той фетр виявився не найкращої якості, і не зовсім “моїх” кольорів.

Зате в процесі роботи, в тої ж Насті, я замовила велииикий набір різнокольорового фетру відмінної якості і приємних кольорів (більше інформації тут). І от вже з ним працювати виявилось набагато веселіше.

Правда, після надто довгої епопеї з книжкою, нові “проекти” затіювала з обережністю – щоб менш епічно, і не так довго працювалось. Наприклад:

 • Невеличкий набір магнітиків на холодильник – знайомим в честь народження другої дитинки – синочка!
 • Чехол для телефона для кумасі
 • Набір з сережок і брошки для подруги в день народження
 • Чопчики для Ксені для Великоднього шпацеру :) (варіація на тему ось цих)
 • Двостороннє намисто для сестрички
 • Гра на розвиток пам’яті для маленького іменинника Жені. Memo-monsters :)

Знаєте чим той фетр такий “заразний”? Тим, що з нього можна робити всяке-різне-різноманітне, практично до будь-якої нагоди. Дівчатам, жінкам, дітям, та навіть чоловікам можна щось з фетру зварганити. Головне – запастись матеріалом (мого кольорового набору, мабуть, ще на довго вистачить :)). А ще, фетро-розвагами можна займатись де завгодно, а зокрема – під час наших з доцею прогулянок.

Так що передчуваю, це не останній допис з категорії “фетрових” :)

А як “розважаєтесь” ви? :)

5 коментарів до “Фетрові розваги

 1. суперово! і так розумію, що легко ;) бо я чогось завжди думала що то трохи важкувато з тим бавитися. Треба буде і собі спробувати :roll:
  а я розважаюся тим, що б’ю байдики і нічого не роблю, от))) якийсь лінивий період в мене розпочався :D

 2. Ооо яка ти молодчинка) то напевно доня надихає на ті всі кольорові творіння) Успіху і натхнення у твоїх забавках)

 3. Как долго я хотела увидеть что же ты там мастеришь и результат выше всяких похвал! :) Я тебе скажу, что справилась ты на отлично, за такой короткий отрезок времени и имея маленькую доченьку, смастерила красоту такую. Больше всего меня поразили малюсенькие топики и игра мемори. Игра такая яркая и персонажи уматовые :) Так держать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)