Жіночі андроїдо-програмки

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Ті, хто чекав, що блог трохи поміняє контент після зміни статусу авторки на “мама” – …мабуть не помилялись :)  От зараз буде чисто жіночий пост, яких раніше бувало мало :) Чоловіки – звиняйте!  (хоча, може й вам шось тут знадобиться, хз). 

Вирішила розповісти про декілька жіночих програмок, які живуть в моєму андроїдо-смартфоні.

(Ніколи не думала, що колись буду використовувати телефон для чогось іншого крім дзвінків чи повідомлень, але таки-так, якийсь рік часу відколи ми з Samsung Galaxy II, а вже не уявляється, як то можна було без нього обходитись…)

Перша програмка – Жіночий календар – щоб робити помітки про жіночі місячні цикли.

Мабуть, більшість жінок, в тому чи іншому вигляді, збирають для себе цю інформацію (я раніше простим паперовим календариком користувалась). А тут воно зручно, та ще й якусь “аналітику” проводить  (типу середня тривалість циклу; прогнозує початок наступного циклу; “плідні” і “неплідні” дні вираховує). Я, власне, коли ми дитинку планували, вперше й задумалась – чи не поставити собі якусь програмку-ремайндер, щоб  не прогавити вдалий момент.. ..між іншим, цікаве співпадіння, як тільки я програму завела – так в той місяць відразу все вийшло ;)

Крім самого календаря там є ще додатковий функціонал, типу, відмічати свій настрій, чи температуру базальну, але я тим не користувалась. До слова, на гугломаркеті було багато альтернатив подібних програм, але мене конкретно покорив кіт з великими очима, на якого треба клацати, коли починаються “ці дні” :D

Наступна по хронології програма – I’m expecting – для тих, хто успішно завагітнів :)
Вона дозволяє відслідковувати купу всього, наприклад, різні симптоми вагітності, зміну ваги, щось там онлайн з іншими мамочками обговорювати… Але мені найбільше сподобалось читати інформацію про маму і дитинку на різних термінах вагітності  – там можна ввести свої дати останніх місячних і плановану дату пологів, і воно автоматично вже номер тижня визначає, і пропонує відповідну порцію інформації.

То було для мене, як секретна радість – потихо відкрити на телефоні ту “вагітну” програмку, поки чекаєш на обід, чи в транспорті їдеш. І читати собі: якого розміру і ваги моя дитинка (там вони з фруктами і овочами відразу розміри порівнюють), які органи в неї зараз формуються, розглядати фотки з ультразвуку – як вона приблизно виглядає. Ну, єдине “але”, що все англійською написано.

А! Ще хохму з тою програмою згадала. Там ближче до кінця терміну вагітності з’явилась кнока “Baby arrived”. Так смішно мені з того стало.. Це ж анекдот такий про жінок ІТ-шниць можна розказувати: “Що робить справжня ІТ-шниця під кінець пологів? Правильно, клацає на кнопку “Baby arrived” :)”. Baby is here = true  :D

Ну, і остання по логіці подій, третя програмкаBaby Care – для молодих мам і їх немовлят!  (sun)

Цю програмульку я наразі тільки пробую, але зручність деяких речей вже встигла зацінити. Вона дозволяє робити помітки про все, що відбувається з малюком: коли ми його годуєм, коли підгузник міняєм, коли купаєм, коли він спить, і т.д. Можна також відслідковувати зміну ваги (і є орієнтовні криві “нормальної” маси), чи, скажімо, появу перших зубчиків.

Наразі мені було цікаво подивитись, як часто (і як довго) ми з доцею їмо, щоб для себе зрозуміти “тренди” нашого режиму :)  Спочатку на листочку собі занотовувала, а потім, ось, на телефоні це все почала робити. Там є прикольний звідний графік, де можна за останні скільки-то днів подивитись і порівняти частоту і тривалість годувань. А ще, на всяк випадок, записано коли якою цицею годувала (ну, права, ліва, чи обидві) – коли зовсім “непритомна” – то можеш подивитись нагадати собі :)

Так само можна і тривалість сну собі відмічати, але то трохи напряжніше – щоразу тицяти на “паузу”, коли маля прокидається, і не забувати “старт” і “стоп”, коли засинає і встає…

Є ще функціонал з нагадуваннями, але я поки не знаю для чого він би мені придався. Наразі моя доця все сама мені нагадує (як от: “ЇСТИ ПОРА!”).

Наразі з програмками все :)
Цікаво, багато нас таких? Залежних від програм і ґаджетів? Хтось ще чимось подібним хворів? :)

Розповідайте в коментарях!

 

п.с. Перечитала свій огляд, і чомусь згадалась програмка, яку наша команда на роботі для замовників робила. Мобільна аплікуха для діабетиків – відслідковувати свої дози інсуліну, різні медичні покази записувати, і все таке. В якісь моменти слухала вимоги і думала “І що, цим справді будуть користуватись?”, “Хм, поділитись симптомами з онлайн друзями? о_О”, “І чому вони в такому захваті від цієї ідеї?”. А тепер ось думаю – та ясно що будуть користуватись! Он я одна чого вартую! Був би в мене діабет (тьфу-тьфу-тьфу), я б точно на листочку час прийому ліків не  записувала.

п.п.с. А ще подумала: а є ж, напевне, чисто чоловічі програмки? ..Ну, там, подвиги на рибалці занотовувати, чи ще для чогось такого чисто-чоловічого. Хтось з хлопців може викличеться з дописом-відповіддю “Чоловічі андроїдо-програми”? :) Було б цікаво…  :D

8 коментарів до “Жіночі андроїдо-програмки

 1. Мене якось чоловік спитав “невже нема програмки на тел, що ти і досі в календарики бавишся?” Спитав, сам сів, знайшов і поставив мені :D Прикольна штучка виявилась (yes)

 2. а яким методом перша програмка рахує ймовірні наступні місячні?
  Підозрюю, що суто календарним методом, тому хочу застеренги дівчат, аби не довіряли календарю без власних спостережень, неплідні дні можна вирухувати лише користуючись правилами симпто-термального методу розпізнавання плідності (класична Бірмінгемська модифікація).
  На правах реклами раджу всім піти на курси і дізнатися про метод досконало, особливо ті мами, які почали годувати – цикли у Вас стрибатимуть ще довго… (flower)

 3. ого, я про таке і не знала навіть! круті програмки, а я всю інфу в записник вносила, а вагітність кожного тиждня роздруковувала що і як там, як мала (я думала малий) росте… тепер є така собі книжечка на сорок аркушів з описом кожного тиждня вагітності і моїми власними записами про мене саму)))
  а програмки прикольні – однозначно!

 4. :D
  я якраз тіки скріншоти з прог замутила)))
  але у мене не жіночі, а всякі корисні) на вихідних якраз мав бути новий пост

 5. ну календарик — це одне з першого, що я шукала, коли отримала смартфончик в руці. в мене була прожка навіть ще на нетачівському телефоні. мабуть така вже натура — якщо я маю якусь штуку, то використовую її максимально.
  я юзаю інший календарик — https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chris.mydays

 6. Ооо, я виявляється далеко не одна ))) Так само користувалась календариком вже давно, а потім і аплікухою для вагітних. Мене дуже заперла, бо книжку прочитав за раз і все, а аплікухи (я мала їх аж 3, бо всі доповняли одна одну) класно кожного тиждня все розписують: ваша дитинка цього тиждня сягає розміру баклажана, вже все чує та має волосячко (sun)
  А ще одна з тих аплікух висилала щотиждня рімайндери. От сиджу на роботі, а тут приходить нагадування: сьогодні ви 15 тижднів як вагітні. Думаю добре що нагадали, ато я забула :D
  Словом зацінила прогрес, думаю як мамулі підемо по другому колу то ще якісь новіші приколи будуть.

 7. :roll: О я ими всеми пользовалась))
  Последняя была актуальнее с Юнной, тогда хотелось все-все отмечать и наблюдать. А сейчас поставила, неделю поигралась и все – как-то не до того :-P
  А вообще да – я люблю гаджеты и программки!
  Даже воду пью с программкой, иначе пью очень мало :D

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)