Підсумковий 8-й тиждень

Оприлюднено Оприлюднено в "Я і мій світ через об'єктив"

Останнє завдання в рамках фотоексперименту “Я і мій світ через об’єктив

Треба визнати, що 7-й тиждень нашої “забавки” виявився направду рекордним по активності учасників! :D наразі ЖОДНОГО кадру на задану тему  :lol: ..чи то тема нецікава, чи, може, заскладна; чи то тижні ближче до кінця року більш напружені (навіть в мене попередній тиждень видався просто божевільним.. сама жодного кадру не зробила, що й казати…); чи то, в принципі, два місяці “бавитись” в завдання і відповіді – трохи задовго, як для серйозних дорослих людей…   :oops:

Як би там не було, все, на щастя, підходить до кінця. Я довго вагалась, чи напружувати нас в останній 8-й тиждень чимось взагалі, буквально за декілька днів до Нового року… і от, таки вирішила ризикнути, і опублікувати це останнє підсумкове завдання. Якось не хочеться завершувати наш експеримент вже зовсім ліниво…

Взагалі, за початковою задумкою я хотіла запропонувати всім, хто назбирав хоча б з декілька кадрів, під час фінального восьмого тижня, заковбасити мега-колаж зі всього, що нафотографувалось. Може, додати до того якусь цитату чи фразу, яка найкраще відобразила б настрій тої збірної картинки “світу і мене через об’єктив”. Побавитись з фоном колажа; доповнити його також кадрами, які робились по ходу експерименту, але не потрапили “в вибірку”; ще якихось штук туди подоліпляти… Може навіть не колаж зробити, а слайдшоу, до якого можна було б підібрати підходящу музику… Ну, щось таке мені уявлялось.

Але, оскільки, відверто кажучи, не так і багато людей пройшли фотоексперимент від початку до кінця, і не у всіх є достатньо світлин для фундаментального підсумкового колажу, та й часу з тим бабратись годі знайти …то ну його в пень! :)

Презентую вам альтернативне БЛІЦ-ЗАВДАННЯ, яке не займе багато часу, не вимагає обов’язкової вашої участі в попередніх тижнях, та ще й має передноворічний настрій! :)

Пропоную нам загадати збірне бажання на Новий 2013 Рік. Своїм кадром треба просто продовжити фразу:

(ну тобто на вашому кадрі буде продовження напису “Хай у 2013 буде побільше..”, скажімо: “Усмішок”, чи “Поїздок в Карпати”, чи “Пельменів”, ..чи чого там нам в 2013 році побільше хочеться :))

Отак просто візьміть олівець/ручку/фломастер/крейду/чи-що-там-ще-чим-можна-написати-пару-слів, сформулюйте ваш клаптик бажання, і клацніть фотоапаратом! :)  Кількість “клаптиків” від одного учасника – необмежена (хіба може бути бажань забагато?!!). Різноманітність, почуття гумору – тільки заохочується! :)

Можете доповнити кадри чим самі забажаєте: своїм задоволеним фейсом; речима, які асоціюються з бажанням;  просто випадковими предметами, які виявились під рукою.. :)  Головне, щоб довго не паритись, і щоб в нас назбиралась файна купка бажань! А я потім (обіцяю знайти час!) візьму і зліплю з того підсумкове збірне побажання для нас всіх! :)

…ну то шо, підписуєтесь? :)
давайте, народ, зробіть приємне вашій покірній слузі горе-організатору онлайн експериментів  :D

чекаю на ваші БЛІЦ-КАДРИ! :)

п.с. Давайте так, дедлайн цього разу – до кінця доби в неділю, 30 грудня! Шоби я ще встигла то все перед новим роком в одне ціле зліпити :) 

3 коментарі до “Підсумковий 8-й тиждень

  1. я весь час думаю про останні два тижні.. вже маю фотографії. треба тільки підготувати пост. може сьогодні зроблю)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)