Тиждень сьомий: “Мої (справжні?) Я”

Оприлюднено Оприлюднено в "Я і мій світ через об'єктив"

Завдання в рамках фотоексперименту “Я і мій світ через об’єктив

Отож, останнє повноцінне завдання в рамках нашого експерименту (восьмий тиждень буде передноворічно-халявний, підсумковий.. ;)). Цього тижня всеціло фокусуємось на нас самих коханих, і розмірковуємо на тему різних наших “Я”.

  • Подумайте про всі ролі, які вам доводиться грати в цьому житті, різні версії вашого “Я”, в сприйнятті інших людей. Скажімо, Я – донька, Я – дружина, Я – чийсь керівник на роботі, Я – автор блогу, Я – подруга, Я – одногрупниця, і т.п.
  • Які з цих ролей вам найближчі? В яких “іпостасях” ви проживаєте найбільше часу? Яка з них, на вашу думку, найбільше схожа на ваше “справжнє Я” – так як ви самі його сприймаєте?
  • Наскільки несхожими є різні версії вашого Я? Які особливі риси вашого характеру проявляються в кожній з них?
  • Як ви зазвичай виглядаєте/поводитесь/розмовляєте, залежно від ситуації? Чи впізнали б ваші співробітники вашу “домашню версію”? І навпаки, чи сильно здивувалась би ваша бабця, побачивши вас на робочому засіданні “при повному офіціозі”? :)
  • Як змінювались/змінюються ваші “Я” з часом? Починаючи від стилю одягу, і закінчуючи стилем життя? Чи пригадуєте ви, якими були в студентські часи? В школі? Чи помічаєте, як з часом змінюється не лише життєва обстановка, а й ваш власний характер?
  • Які життєві ролі для вас відносно нові? Як вам вони вдаються? А в яких ролях ви тільки хочете себе спробувати в майбутньому? Які приміряєте лише в уяві, для розваги?
  • Уявіть, що ви “забабахали” величезну вечірку, куди прийшли всі люди, яких ви знаєте (і які знають вас, очевидно, в різних ваших “іпостасях”): рідні, друзі, знайомі звідусіль. Наскільки комфортно було б вам, і вашим гостям? Наскільки “сумісними” є різні шматки вашого світу і вашого Я?
  • Спробуйте описати самих себе, як сторонню людину. Ваш найприродніший, найорганічніший, на вашу думку, образ. Яке воно, ваше “справжнє” Я? ..і скільки в цьому світі людей, які з цим “справжнім” Я знайомі? :)

Знаю-знаю, темки в нас щоразу абстрактніші і філософськіші, і, як може здатись, менш придатні до фотографування :)  Тому, підкидаю ідеї стосовно кадрів, які могли б вийти після розмірковування над цьоготижневими питаннями.

По-перше, дуже хотілося б побачити побільше ваших портретів (щоб під кінець експерименту в кожному “фотоальбомі” був хоча б один кадр вас самих!). Ви можете зазнимкувати себе в одній, чи декількох ваших ролях, на фоні відповідної обстановки, в відповідному антуражі. Хоча (для найбільш сором’язливих), можна зробити й кадри, де про різні версії  вашого Я неявно розповідають ваші речі (от, скажімо, продемонструвати вміст своєї взуттєвої шафки, де кожна пара – для різних ситуацій). Можна підняти з запилених архівів ваші старі фотографії, і порівняти їх з теперішніми Я. Можна побавитись з самим зображенням вашого портрету, скажімо зробити такий цікавий експеримент, або спробувати поредагувати його засобами будь-якого графічного редактора, і скомпонувати декілька варіантів – в різних кольорах, з різними ефектами.  Думаю, цього тижня, як ніколи, доречними можуть бути, улюблені багатьох, колажі. Хоча й в окремо взятих кадрах можна спробувати передати власну багатогранність… :)

Одним словом, як завжди, простору для уяви багато, як і підходів до трактування нашої теми. Сподіваюсь, вам буде справді цікаво “інвентаризувати” свої Я, а як побічний ефект – чекаю оригінальних і несподіваних кадрів! :)

https://www.facebook.com/events/102270426602964/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)