Тиждень шостий: “Мої хочу”

Оприлюднено Оприлюднено в "Я і мій світ через об'єктив"

Завдання в рамках фотоексперименту “Я і мій світ через об’єктив

Ви помітили, як з кожним тижнем нашого експерименту, ми все більше дізнаємось одне про одного (а я маю надію, що й про самих себе також)? Багатьом учасникам не бракує відвертості і сміливості розповідати про себе і свої світи доволі щиро і відкрито. Ну що ж, нова тема і далі провокуватиме нас на доволі відверті зізнання (звісно, в рамках “зони комфорту” кожного учасника)… Цього тижня робимо кадри про “Мої Хочу“.

  • Ну, власне, тема сама за себе говорить. Чого вам хочеться? Про що мріється? Що планується? Починаючи від маленьких якихось речей (“Хочу нарешті купити зручний наплечник, де б зручно розмістились всі мої незліченні дрібниці..”), і закінчуючи бажаннями глобальними (“Хочу знайти роботу, від якої мене по-доброму ковбаситиме“).
  • Які “хочу” переважають зараз у вашому житті? Матеріальні блага? Яскраві враження? Задоволення духовних потреб? Реалізація амбіцій? Чого б побажали, якби раптом-нізвідки взявся джин з трьома бажаннями? ;)  ..а що ви замовили цьогоріч в Миколая? :)
  • Наскільки часто ви задумуєтесь “а чого я, власне, хочу? найближчий місяць? рік? десять років?” Чи є у вас одна чи декілька “глобальних” мрій – в перспективі декількох років, а, може, й десятків років? Взагалі, наскільки далекоглядно ви мрієте? Любите планувати життя наперед, чи надаєте перевагу принципу “живу тут і зараз”?
  • Згадайте, чого вам дуже хотілось в дитинстві. Чи вдалось вам реалізувати ці дитячі мрії? Можливо, дещо з того досі манить і не втратило актуальності по нині? Взагалі, наскільки сильно змінюються ваші бажання з роками? Чи є колишні мрії, які зараз викликають у вас тільки посмішку і здивування (“і мені справді цього хотілось?!“)
  • Коли востаннє в вас прокидався нестерпний миттєвий “хотюнчик” (коли раптом розумієш, що тобі НУ ТЕРМІНОВО хочеться чогось ОТАКОГО… ..ну, з’їсти щось конкретне; або поїхати кудись; або зробити щось дивне)?
  • Чи є у вас свій спосіб “спілкуватись” з власними мріями? Чи візуалізуєте ви їх? Чи створюєте списки/плани/дошки з нагадуваннями/ще якісь штуки? Як добиваєтесь від себе і світу реалізації задуманого/вимріяного?
  • Подумайте про свої “хочу”, які вже здійснились. Чи виправдали вони ваші очікування? А, може, перевершили? Або, навпаки, розчарували? (от я, коли залпом з’їла банку згущівки, зрозуміла, що не так це вже й кльово…)
  • Чи схильні ви мріяти напередодні початку нового року? Чи загадуєте бажання під бамкання годинника в новорічну ніч? Про що мрієте в 2013? :)

Підозрюю, що в кожного з нас є “хочу”, про які ми ніколи і нікому не зізнаємось. Такі собі таємні бажання, в яких навіть самому собі часом важко зізнаватись. І, очевидно, публікувати їх на цілий світ в якусь-там facebook групу – немислимо! Але, крім найсокровенніших речей, в кожного є і купа більш приземлених і практичних “хочу”, які чекають свого часу.

Знаю, існує багато думок на тему, чи варто розповідати іншим людям про свої бажання. Хтось каже, що так можна “наврочити”, і краще тримати все при собі. А хтось, навпаки, вважає, що про свої бажання і мрії треба говорити якомога більше і голосніше; жити ними; робити так, щоб все навколо нагадувало про них, і таким чином наближало їх здійснення.

Особисто я переконалась, що багато практичних задумок і бажань значно легше реалізовуються, коли “посвячуєш” в них інших (а особливо друзів, рідних, небайдужих людей навколо). Якщо для здійснення бажання бракує сміливості – знаходиться хтось, в кого її вдосталь, і хто підтримає. Якщо бракує знань – знайдеться хтось, хто цими знаннями поділиться. Бракує терпіння – ніхто не відміняв “групових спроб”, і всіляких хитрих методів самоконтролю, типу банального “парі” з іншими. А іноді достатньо просто малюсінького підбадьорливого коментаря від незнайомої людини “Стрибнути з парашутом? Та не вагайся! Я теж довго вагався, але зрештою спробував, і не пожалів! От побачиш…“.

Я сподіваюсь, що й цього тижня в нас буде реальна нагода знайти однодумців, і наблизити до здійснення хоч декілька наших “хочу” :)

Чекаю на ваші кадри, і вже наперед бажаю, щоб, принаймні, найважливіші ваші “хочу” завжди здійснювались! :) 

https://www.facebook.com/events/102270426602964/

2 коментарі до “Тиждень шостий: “Мої хочу”

  1. ну, можна сфотографувати щось, що з тою мрією асоціюється в тебе. або щось, що ти робиш, щоб рухатись в правильному напрямку :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)