Тиждень п’ятий: “Мої таланти”

Оприлюднено Оприлюднено в "Я і мій світ через об'єктив"

Завдання в рамках фотоексперименту “Я і мій світ через об’єктив

Перші декілька тижнів нашого експерименту “Я і мій світ …” ми розповідали здебільшого про другий шматочок – “мій світ” (про різні речі, які в тому світі є; про людей, які в ньому живуть; про закони, які в ньому панують). Пора б поговорити і про перший шматочок – “Я” – про нас самих!

Нова тема тижня – “Мої таланти“. Серйозна і жартівлива водночас. За вами, як завжди, вибір, як її “опрацювати”. А за мною, традиційно, ідеї питань, які можна собі поставити, щоб запустити креативний процес фотоекспериментів :)

  • Подумайте про вміння, які роблять вас особливими. Йдеться не обов’язково про якісь творчі таланти (перше з чим асоціюється це слово), а про всеможливі штуки, які вам дуже добре даються від природи, чи особливі навики, яких ви набули в цьому житті (“Я направду добре куховарю“, “З дитинства стою на шпагаті!“, “Роблю непогані пейзажні фотографії“, “Вмію супер-швидко тайпати на клавіатурі!“, …)
  • Спробуйте об’єктивно перелічити позитивні риси власного характеру. Що в вас цінують інші?  (“Зазвичай я пунктуальний“, “Не люблю і рідко кажу неправду“, “Вмію знайти спільну мову з різними людьми“, …)
  • Розкажіть, яких нових речей ви навчились порівняно недавно? Може, завели нове хоббі? Навчились щось майструвати? Вдало дебютували в новій ролі? (“От недавно вперше вдалось приготувати смачний стейк“, “Вперше в житті рибалив, і впіймав отакенного коропа“,  “Навчився робити меблі своїми руками“, “Використав модняцький pattern в недавньому шматку коду“…).  А які речі вам завжди давались легко, і виходили добре, скільки ви себе пам’ятаєте?
  • Як звучить ваша офіційна версія відповіді на заїжджене питання всіх співбесід “Назвіть свої сильні, і свої слабкі сторони“? :)
  • Як думаєте, в якій професії (крім тої, яку ви насправді обрали), ви потенційно могли б самореалізуватись і досягти гарних результатів?
  • Уявіть, що ви  – герой коміксів. Якою супер-силою ви б  володіли? :)
  • Згадайте найдивакуватіші штуки, які ви робили. З досвіду знаю, що в кожного є такі “родзинки”, варто тільки добре напружити пам’ять :)
  • А якщо додати почуття гумору та самоіронії до слова “талант” – які “таланти” – точно про вас? (“Мій талант – губити речі“, “Говорити вголос все що думаю, і втрапляти через це в халепу“, “В останній момент перед виходом на роботу обляпувати щойно випрану футболку кавою“, …)
  • Про які додаткові таланти ви мрієте? Над розвитком яких нових супер-сил працюєте зараз? :)

Страшенно цікаво буде побачити ваші версії відповідей на ці питання, ще й у вигляді фотографій :)

Передчуваю, що в багатьох з нас виникне, в чомусь природний, психологічний бар’єр – важко буде самих себе розхвалювати, і на весь світ заявляти “от я такий супер-особливий” (значно легше було, наприклад, минулого тижня писати все найкраще про своїх V.I.P.-ів, правда?). Але, насправді, це дуже корисне і здорове вміння – об’єктивно оцінювати себе, без перекосів в ту, чи іншу сторону.

Якщо ж вас все ж домучують сумніви “Що ж такого хорошого про себе розказати“, можете провести простий експеримент – запитати думки ваших друзів, знайомих, колег. А які з ваших талантів вони згадають? Які три слова асоціюються в них з вами? Спробуйте, я десь чула думку, що “Ми не такі, як думаємо про себе самі. Справжні ми – це те, як нас сприймають інші”.  От і перевіримо, чи співпадають ці дві версії, чи ні :)

Ну, а “на крайняк”, завжди можна підійти до справи жартівливо, і скромно посміятись над власними недоліками :)
(хоча, хотілось би, щоб принаймні один кадр таки стосувався справжніх ТАЛАНТІВ :))

Успіху всім! Цікавих ідей, і вдалих кадрів, талановиті ви мої! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)