Ода сестрам :)

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Ви ж знаєте, що в мене є дві рідні сестри, яких я страшенно люблю? Сьогодні наш офіційний “сестринський день”, як і кожне перше число нової пори року, таку традицію собі придумали. Так сталось, що Олеся зараз закордоном, і зустрітись нам, як звично, не вийде, хіба пізніше. Але сьогодні мене переповнюють все такі ж неймовірні сестринські відчуття :)  Хочеться посміхатись-посміхатись і співати оди моїм сестричкам! :) 

Можливо, комусь з вас це все знайомо, і розповідати не треба – як же це кльово, мати рідних сестер, та ще й не одну! Чим старшою я стаю, тим ясніше розумію який подарунок на все життя зробили нам наші батьки – гарантованих +2 друга в житті; +2 людини, з якими можна бути собою; +2 людини, які залишаються близькими, скільки б років не проходило, і як би життя в кожної з нас не складалось.

Що дуже кльово – ми всі троє дуже різні, і по характерах, і, як мені здається, ззовні (хоча з  цим багато хто сперечається). В кожної – свої прибамбаси, свій імідж, свій стиль життя. Але від того, по-моєму, якось ще кльовіше, коли ми зустрічаємось, і такою дружною різношерстною компанією тусуємось собі разом :)

Я страшенно вдячна долі і батькам за мою старшу – Олесю, і молодшу – Настю. Просто слів нема як вдячна :)

..а раз слів нема, то хай буде декілька фотографій далі… :)

п.с. Так що, дорогі молоді батьки, коли плануєте свої сім’ї – то, якщо є здоров’я і можливість, плануйте БАГАТО дітей!! :) Це найкраще, що ми можемо своїм дітям подарувати :) Сестер, братиків, ..а все інше докладеться :) 

п.п.с. Ну, і меседж всім, хто давно не бачився з власними сестрами-братами. Зідзвоніться! Зустріньтеся! Побудьте разом! В світі так мало речей, на які НІКОЛИ НЕ ШКОДА ЧАСУ – і це одна з тих речей ;)

4 коментарі до “Ода сестрам :)

 1. так ви різні. але дуже схожі. думаю з рис довільно вибраних вас двох можна намалювати третю нічого не додаючи)

  але я так само досі дивуюся з людей які про мене і мого брата кажуть шо ми схожі

 2. В мене хоч і нема рідної сестри, але є 2 брата і я не можу не погодитись що дітей має бути багато :)

 3. Щойно побачила…..Зразу захотілось на сестринський день! :)))

  Але хочу зауважити, що всі ці “плюс 2” є далеко не дефолтними…ну або даними по дефолту, але не є чимось “самим по собі зрозумілим”. Буває по-різному..на жаль :(. І ми просто дуже щасливі, що той наш внутрішній магнітик не втратив своєї сили. А ще відкрию секрет – ми щасливі в квадраті, бо ще маємо дуже близьких двоюрідних братиків-сестричок, до яких тягне, яких хочеться бачити і робити хресними батьками (грубо кажучи :)).

  А може, справа у тому, що і наші батьки цінували такі ж речі?? Може тому тепер ми маємо таких чудових вуйків і тіток?? :)

  Надіюся, що і ми передамо це маленьке диво далі діткам ;) !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)