Тиждень другий: “Моя територія”

Оприлюднено Оприлюднено в "Я і мій світ через об'єктив"

Завдання в рамках фотоексперименту “Я і мій світ через об’єктив

 

Вітаю всіх, хто вже встиг долучитись до наших фотоекспериментів, і поділитись з іншими клаптиками своїх буднів. Мені здається, ми зробили вдалий старт, і в нашій “тусі” вже потрохи складається правильна дружньо-відверто-творча атмосфера :)

Тема другого тижня – “Моя територія“. Нова порція світлин мала б розказати про місця, в яких ми почуваємось найкомфортніше. Можливо, сюжети фотографій в чомусь перекликатимуться з попереднім тижнем, адже дехто з нас (свідомо, чи несвідомо) волів фотографувати якраз ту частину своїх світів, де нам добре, тепло і затишно. Та все ж, давайте спробуємо трошки детальніше поміркувати над такими питаннями:

 • В яких місцях вам найкраще відпочивається? А де найкраще, найпродуктивніше працюється? Де зазвичай з’являється більшість ідей?
 • Які кімнати і закамарки вашої квартири, чи будинку, можна назвати 100% вашою територією? Де ви любите проводити час? Поратись на кухні? Крутити гайки в гаражі? За затишним робочим місцем, з вірним другом лептопом? На комфортному дивані? Або, може, подовгу ніжитись в ванні?
 • Якщо ви любите гуляти, то де саме? Може це конкретна улюблена вулиця з старими будинками? Чи ліс? Конкретна, третя зліва, лавка в парку біля озера?
 • Загалом, ви більше “домашній птах”, чи “дикий” – якому комфортніше проводити час де-інде, поза домом, щоразу в новому місці? В яких кав’ярнях, ресторанчиках, чи клубах почуваєтесь найкраще?
 • А, може, ви більшість часу проводите в просторах віртуальних? Може, найкомфортніше вам в Інтернеті, під улюбленим ніком, на улюбленому форумі/блозі/соц.мережі?
 • Яка пора доби – “ваша територія”? Свіжий ранок, коли всі інші ще додивляються сни? Чи галасливий день? Вечір, як тільки запалюються вогні міста? Чи загадкова ніч?
 • А, може, “ваша територія” мобільна? Може “хазяїном життя” ви почуваєтесь у власному автомобілі? Чи на улюбленому велосипеді, незалежно від пейзажу навколо? Чи, коли одягаєте старий добрий наплечник (вашу ракушку, в якій є все необхідне)?
 • Якими “атрибутами” ви “помічаєте свою територію”? Чи є в вас особливі речі, які допомагають відчути себе в затишку? А, може, це ваша улюблена музика “задає правильний тон”?
 • Чи пускаєте ви на “свою територію” інших людей? Може, ви “рак-самітник”, а може, навпаки найкраще почуваєтесь в кольоровому натовпі?
 • Чи любите ви місто, в якому живете? Які саме клаптики цього міста “ваші”?
 • Коли поганий настрій, або є потреба подумати, побути наодинці – куди ви, швидше за все, підете, щоб відновити душевну рівновагу?

Можна продовжувати, але, думаю, ідея вже зрозуміла :) Сподіваюсь, впродовж цього тижня, незважаючи на всі нагальні справи, у вас буде час на себе, і заодно нагода зафіксувати, як воно там – “на вашій території”.

Як завше, формат і жанр знімків – довільний, продовжуємо експериментувати! На виході мало б вийти хоча б 1-3 гарних (неодмінно свіжих, цьоготижневих!) кадри, якими ділимось з іншими на сторінці групи.

Перший тиждень показав, що кожен учасник обирає найзручніший для нього спосіб оформлення світлин. Хтось викладає окремо взяті кадри, хтось формує  з них колаж. Хтось ніяк “не поміщається” в обмеження у 3 кадри, а комусь достатньо навіть однієї фотографії. Хтось вже в самому розміщенні світлин, чи конкретному фоні для колажу зашифровує якесь символічне значення…

Думаю, таке різноманіття нам лише на користь, адже на те вони і є експерименти, щоб експериментувати! :) Тому обирайте самі, як виглядатиме ваш фотозвіт, залежно від натхнення і наявного часу :)

Також заохочую продовжувати коментувати ваші роботи. Як показує практика, з коментарями автора, світлини  наповнюються новим змістом, який, часом, важко розгледіти без коментарів. Байдуже, що з чисто фотоекспериментів, наша затія перетворюється в щось більше :) Знову ж таки : “наша територія – наші правила”! :)

Успіху і задоволення від процесу всім учасникам! :) Чекаю на нову порцію ваших світлин вже незабаром! :) 

https://www.facebook.com/events/102270426602964/ 

3 коментарі до “Тиждень другий: “Моя територія”

 1. Класна тема, Христя молодець!
  Мені дуже подобається як в ФБ виставлено ніби просто фото а в коментарях дізнаєшся купу всього, ще й в автора можна перепитати що цікаво :oops:

 2. Тішусь, що подобається :) Сподіваюсь, нам всім вистачить натхнення на всі наступні тижні і теми, які я для нас напридумувала :oops:

 3. І мені подобається! Дуже вдала ідея! Учасники учасниками, але я й не очікувала, що така кількість людей буде нашими “спостерігачами”. Якщо стільки людей долучилось, отже, все це недаремно :-P
  П.С. хотіла викласти свій перший тиждень на вихідних, але все не могла знайти онлайн ресурс колажів, який би мене повністю задовольняв. Я прискіплива, угу :roll: Тому трішки з запізненням.
  І ще. Шось тихо стало, всі на фейсбук потікали :D

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)