Тиждень перший: “Мої будні”

Оприлюднено Оприлюднено в "Я і мій світ через об'єктив"

Завдання в рамках фотоексперименту “Я і мій світ через об’єктив

Цього тижня ми спробуємо зафіксувати з чого складається наш звичайнісінький будний день. Ось лише декілька ідей того, на чому може сфокусуватись ваш об’єктив цього разу:

  • На що схожий ваш звичний ранок? З чого неодмінно починається день? Кого, чи що ви бачите, коли розплющуєте очі після сну? Як «запускається ваш конвеєр»?
  • Яким справам ви (свідомо, чи несвідомо) присвячуєте найбільший шмат свого часу? (байдуже –  на роботі, чи вдома)
  • Які речі, смаки, кольори, люди, вже давно стали невід’ємною (хоч для вас, може, вже й непомітною) частиною вашого буденного «сьогодні»?
  • Куди протягом дня ступають ваші ноги?  Як ви добираєтесь на роботу? В яких місцях буваєте (чи проводите більшість часу в офісі, чи ваше будення більш динамічне)?  Загалом, який «темп» ваших буднів?
  • Де ви снідаєте/обідаєте/вечеряєте? З ким часто розмовляєте по телефону? Куди ходите за щоденними покупками? Які речі зазвичай носите з собою?
  • Чи відрізняються ваші дні тижня? Понеділок від вівторка, вівторок від середи і т.д.? Що робить їх особливими?
  • Як ви самі виглядаєте в колі ваших буденних справ? Ваш щоденний робочий/домашній одяг?
  • Як завершується ваш звичний день?

Ви можете обрати одну чи декілька ідей, і спробувати відповісти на запитання влучними світлинами. А можете поекспериментувати і просто «поклацати» протягом тижня фотоапаратом, а потім роздивитись, що цікавого потрапило під приціл вашого об’єктиву.

Думаю, цінністю першого завдання буде нагода, ніби, подивитись на свої будні (які, в свою чергу, складають, як мінімум, 60-70% нашого життя!) «свіжими очима»; спробувати розкласти «смак свого дня»  на окремі компоненти. Подумати: які з цих компонент нам подобаються, а які не дуже. Що ми «домішуємо» до смаку свого дня свідомо, а які «домішки» там з’являються без нашої участі.

Ну, а побічним ефектом першого завдання стане ніби знайомство нас всіх одне з одним: перший обережний «зирк» в чужі світи :)

Цьоготижневі кадри (як, зрештою, і всі наступні) можуть бути у всеможливих жандрах: портрети людей, клаптики речей, селф-фото (в т.ч. улюблений багатьох жанр «осьо мої ноги»), сюжети і спроби зйомки руху,  макро і мікро, абсолютно все що заманеться. Головне – по можливості постійно мати напоготові фотоапарат/телефон з камерою, і не боятись пробувати (добре, що ми живемо в добу цифрових знимків, і “плівки не буде шкода” :)).

Нагадую, як результат ділимось 1-3 світлинами, що найбільше вам сподобаються, чи найвлучніше, на вашу думку, розкривають тему завдання. Кадри неодмінно повинні бути свіжими, зробленими цього тижня. Можна доповнювати фотографії коментарями (а в кого з блоггерів буде натхнення – то й більш розгорнутими дописами про ваші будні! ;))

З нетерпінням чекаю ваших перших кадрів на сторінці групи фотоексперименту ! :)

Поширюй позитив далі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)