осінь. остаточно!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Вже вкотре переконуюсь, що моя улюблена пора року – осінь. Знаю-знаю, комусь це слово асоціюється з мрячкою,   калабанями, сірістю, кінцем літнього відпочинку, ще якимись понуро-сумними речима… Але ж справжня осінь буває також неповторно красивою!

Чесно скажу вам, щоосені до мене приходить абсолютно унікальний душевний стан. Стан спокою і натхнення до дії водночас. І чим красивіша осінь (а цього року вона знову королівська, погодьтесь!), тим відчутніший цілющий ефект… :)

..а взагалі, досить балаканини. Це просто допис, де будуть улюблені кольорові кадри осені 2012. Насолоджуйтесь  (sun)
п.с.  А ще восени, по-моєму, виходять найкращі фотографії в жанрі “тут були мої ноги”  :D

 


 

7 коментарів до “осінь. остаточно!

 1. Я вже в минулому пості писав подібне і цього року знову та сама історія.

  Вересень 2012 року визнаний найтеплішим вереснем за останні 133 роки. І цьогорічна осінь знову мала шанс щоб я її полюбив. І я вроді її полюбив))), але блін, сьогодні 8ий!!! день як я хворий вдома валяюсь. Я в принципі рідко хворію і не більше трьох днів, а це раз то якийсь капець, так хижо мені ніколи не було, і саме головне так довго. 7днів в мене була висока температура, за цей час вдома можна було обробити всі фотки і відео які в мене є, але я тупо не в стані був. То я собі думаю що то тепла осінь виростила якийсь моцний вірус, який мене і звалив. Доречі в малої температура була майже 10ть днів. Тому Осінь давай досвіданія, не люблю тебе))).

  Фотки я тут був кльові.

  Ходили на Пікуй?

 2. А в мене тільки горло тиждень як червоне.. ну і шмарклі. Але все одно люблю осінь :)

  Ходили на гору Гостра, недалеко від Пікуя, 1403 м висоти. Потім потихо собою пишалась, що поїхали і таки піднялись на сам верх 8) ..зара вже троха тяжче даються такі прогулянки

 3. осінь і моя улюблена пора:) вона надихає!!
  а ти бережи себе, чула? і не хворій.
  их, й собі хочеться в гори… дуже симпатичні фото. по правді кажучи, не симпатичні у твоєму блозі ще не зустрічала:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)