В кого які асоціації?

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Були ми недавно з сестрою в філармонії. Виступав камерний оркестр з різними солістами, з декількома невеличкими творами авторства французьких композиторів різних епох. Мабуть, найбільше сподобався виступ з арфою,  концерт Клода Дебюссі “Танці світські і танці духовні” (написаний ще в 1903 році). Це вперше я побачила вживу, як на арфі жінки вміють маслати: двома руками струни перебирати, та ще й ногою педалі натискати (їх виявляється в арфі аж 7 :-o )

Але допис сьогодні не про це. В мене до вас експериментальне питання: які асоціації в вас виникають, коли ви слухаєте цю музику? В мене від цієї мелодії цілком стійка картинка в голові виникає. Цікаво, наскільки схоже/несхоже працюють голови в людей, і що уявляється іншим?

Вже проводила цей експеримент як мінімум тричі – на двох сестрах і на чоловікові :)
Коли назбирається багато коментарів, розповім що уявлялось мені :)

п.с. Слухати краще з закритими очима, тоді фантазія краще працює, так мені здається. Тривалість мелодії – біля 9 хв. Насолоджуйтесь! :)

10 коментарів до “В кого які асоціації?

 1. Шість днів створення, один насолоди від зробленого – і настає ніч. Всі лягають спати і засинають )

 2. Старий добрий радянський мультфільм по якійсь казці. Спершу герої пливуть на кораблі, крізь хвилі і вітер, ще тільки не вистачає голосу диктора “И плыли они долго-долго…” :D

 3. Ну добре :) Здається, більше бажаючих послухати не буде.
  Мені уявлявся такий прадавній ліс, з мохами, і грубими деревами, які не обхопити навіть вдвох, і таке сонячне проміння яке пробивається крізь листя.. і може комашня якась яка літає… і ..бембіки маленькі в деяких епізодах вискакували на поляну :))

  А потім коли слухала вже вдома вдруге і втретє, то зрозуміла що воно мені епізод з мультика “Принцеса Мононоке” нагадує, там де про лісового володаря (схожого на оленя і на людину водночас), і про таких маленьких лісових духів, які звідусіль вилазили і деренкотіли своїми головами :)

  А хто не бачив той мультик, але бачив недавній фільм “Білосніжка і мисливець” – то там теж майже 1:1 така сцена є. Теж з духом лісу і ельфами, чи хто це такі були…

  О. :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)