1002 день – час здійснення ваших бажань? :)

Оприлюднено Оприлюднено в 101/1001

Знаєте який сьогодні день? 1002-й! :) 1002 день відколи я завела свій епічний список бажань 101/1001. Два з половиною роки позаду, і ось я звітую з результатом 73/27! :)
Чесно кажучи, свій “дедлайн” зустрічаю з доволі двозначними емоціями.

З однієї сторони, мені трохи соромно за (мега прості) бажання, які я так і не виконала (за стільки часу не надрукувати весільні фотографії (№68) ?!!   :roll:  ..не записати диск з улюбленими композиціями (№78)?!!  :-? не сходити з сестрою на шоппінг, забивши на роботу (№55)?…  :-o  ). Та й за деякі, які викреслила теж ніяково (Коли я задумувала пункти  №47- “організувати квест”, чи  №34 – “заробити гроші альтернативним шляхом”, то уявляла щось грандіозніше ніж на практиці вийшло  :oops: ).

З іншої сторони, є багато того, що я таки зробила. І не просто якихось речей які самі-собою розуміються, але й доволі крутих штук (Типу постелі для моїх сестер, з тканини яку купила наша покійна бабуся, і яка пролежала в шафі 100500 років (№17). Таки дошила!  Або варення, з яким я намучилась, щоб вийшло хоч щось їстівне (№97):) Або як я відважилась пірнати на голову (№37)!).  Цілком ймовірно, що ці речі так і не здійснилися б, якби не затія зі списком.

Загалом, то був корисний експеримент. Деякі висновки і спостереження:
 • Здійснювати задуми ЗНАЧНО простіше, коли є однодумці. Так приємно і легко братись до справи, яку давно відкладав чи не наважувався зробити, коли твоє бажання підтримують друзі і рідні! Мій чоловічок організував для мене екскурсію на дах багатоповерхівки,  подруга навчила пірнати, з старшою сестрою садили клумбу на дачі, з молодшою – затіяли малювання картини масляними фарбами (я ще обов’язково похвалюсь результатом!).Але, мабуть, найбільше мене розчулив лист від абсолютно незнайомої людини щодо (незакресленого на той момент) шкарпеткового пункту №33. Улянка розповіла, що також має список бажань, і що навчилась в’язати шкарпетки не так давно, і що це дуже просто, і взагалі, вона готова мені всім-всім помогти, щоб і я обов’язково навчилась. Тільки завдяки цій дивовижній підтримці раптом нізвідки, я переборола всі лінощі і таки здійснила задумане! :)

 • Я досі не визначилась чи помагає наявність кінцевої дати в списку, чи шкодить.
  Зі справами робочими, я часто провертала такий трюк: коли задаєш собі кінцеву дату завдання, трубиш на весь світ, що таке-то-й-таке-то буде точно готово тоді-то; робиш все, щоб твій умовний “дедлайн” перетворився в залізобетонний, від якого потім важко відкараскатись; і далі вже сама наявність кінцевої дати зорганізовує тебе, щоб встигнути здійснити задумане. Зазвичай, виходить класична студентська схема, коли доробляєш усе в останній момент, але тим не менше (хоч з нервами-соплями) місія виконана!Але в випадку з моїм довжелезним списком, то не дуже спрацювало. Якщо глянути на к-ть бажань здійснених в різні місяці 1001-денного періоду, то “студентський” тренд не настільки явно прослідковується.  В режимі “студента” я могла б легко скоротити кількість нездійснених пунктів мінімум вдвічі за якийсь тиждень-два “до сесії”! :)
Може, період завеликий. Може, “дедлайн” таки не зовсім залізобетонний. А, може, просто не виходить робити через силу речі, для яких потрібне натхнення :)  ..та й взагалі, в мене зараз лінивий-лінивий період в житті, навіть іншим людям важко мене щось змусити робити, не те що мені самій :)
 • Цікаво було спостерігати як змінюється моє ставлення до власних бажань з часом.  Як не дивно, велика частина списку досі не втратила для мене привабливості, багато з тих ідей все ще звучать привабливо , як і 2.5 роки тому.  І це при тому, що за цей час в житті сталось купа фундаментальних подій, і голова моя (принаймні, мені так здається) вже варить і сприймає світ зовсім по-іншому.
  Виходить, що як би не мінялись обставини і моє уявлення про себе, десь всередині сидить створіння, яке навіть не думає змінюватись? Роби шо хош, а від ідеї запустити гігантські бульбашки ти не відмовишся ніколи? Якось так?.. :)

Ну, і наостанок, зізнаюсь що найбільше в тій всій історії мій мозок напружився в намаганні таки придумати пункт №101 – “штраф” за кожне нездійснене бажання. Я вже якось ділилась роздумами на цю тему, але додаткових ідей в студію так і не поступило. А так хотілося поставити гарну позитивну (три)крапку на епохальному експерименті… :)

Зрештою, вирішила таке:

№101 – За кожне з 27 своїх невиконаних бажань я спробую виконати чуже бажання. Або хоча б зробити комусь щось приємне “за просто так”. На все про все – хай буде 27 днів (новий deadline – 25 жовтня 2012)   (sun)

“Продинамити” таку місію – вже права точно нема. Тому терміново збираю чужі бажання, які реально здійснити (враховуючи всю мою лінь) в зазначені терміни!!!!  Не соромтесь, пишіть ідеї в коментарях або на пошту , спробую себе в ролі “миколая” такого собі :)

wishes
aвтор ілюстрації: Emma Thomson

 

 

 

 

24 коментарі до “1002 день – час здійснення ваших бажань? :)

  1. не знала, то й не знала. а бажання все одно загадати можна :)
   (..хоча так, мабуть, важко отак ні з того ні з сього взяти і попросити щось в людини, з якою щойно познайомився?)

 1. Твої пости дуже надихають:)) Певно й сама спробую такий список затіяти – вже була схожа ідея після перегляду “The Bucket List”. Дякую за натхнення!

  1. А я люблю твій бложик. В ньому ..якось багато життя, чи що :)
   Вмієш ти свій емоційний стан тонко передати. Часом цікаво отак підглянути в чиюсь голову :)

   Так що тобі дякую в першу чергу за відвертість.

   А бажання ти загадуєш, чи як?

  2. і ще, Ptah. сьогодні мені не спиться і я намалювала малюнок про тебе :)
   якщо подобається, можу надіслати паперову версію (тільки адресу підкажи).
   ptah

   1. Вау! Дякую:))) Так, я одразу ж написала тобі на пошту, яку ти вказала у кінці посту :) Там є бажання та поштова адреса ;)

 2. Загадую бажання, яке треба здійснити за жовтень: щотижня дзвонити нашій бабусі від мого імені! :), бо як їхала, то не встигла побалакати і перед тим забула перетелефонувати :(…а обіцяла. Прошу сказати, що я думаю про неї і обнімаю і цьомаю! :)
  Д.С. До речі, відпишуся, що поишита для нас постіль чудова, ми солодко спимо на ній :) , а вона мені одночасно нагадує і про тебе, і про бабусю.

  1. Запросто! :) перший зідзвон вже відбувся! :)
   Бабуська знає, що ти дзвонила – так що не гнівається зовсім :) І теж передає вітання, обнімки, цьоми і все далі по списку (в дзьобик, в щічки, в чоло… :) ).

  1. Я вже одного разу підвела вас з попереднім блогерським показом. Тому не буду спішити погоджуватись, спершу переконаюсь що вечір середи буде вільний від нагальних справ. Але приєднатись було б цікаво! ..тим більше, якщо це можна вважати вашим бажанням на замовленя? ;)

 3. Маю бажання. І думаю що ти б для того добре підійшла. Хочу зняти якусь добру, веселу історію, на 1-2 хв. Але шось воно ніяк не придумується. Чомусь я думаю що ти б могла шось таке вигадати. ;), тобто моє бажання таке “Придумай сюжет коротенької доброї історії, яку я спробую екранізувати” во)). Якщо затєжко то забий.

  1. ааа, я підозрювала що ти нагадаєш собі про ту штуку :D ..та, в мене в списку “бажання Славка” воно все ще висить… доведеться напружитись, може якраз натхнення попре :)

 4. Почав читати про твої жовті окуляри ще до того як життя звело нас на трудовому поприщі і тепер можу сказати що ти немаєш невиконаних мрій – ти маєш тимчасово відкладені. Успіху тобі у виконанні статих мрій, якщо вони лишаться важливими, і нових тобі яскравих моиентів. Що стосується виконання чужих мрій то це як мінімум нечесно. Кожен має мрію і якщо ти виконаєш її то буде не здійснення а подарунок і радість не та. Присуджую тобі вибрати одну мрію з невиконаних і викласти фотозвіт ;)

  1. ..я, власне, на здійснення чиїхось мрій – не дуже то претендую. “мрія” – то в моєму розумінні шось серйозне, велиике. А я так, більше захцянки маленькі мала на увазі :)

   ..але ти матьоро повернув сюжет, хитрюга DMZ :) тепер не відкручусь, мушу “хвости” підтягувати :D

  1. Миколка! З зовсім скромним запізненням (якісь 15-20 днів, подумаєш) я нарешті завершила присвячений тобі малюнок (dance) ..правда, вийшла не зовсім картка… і не зовсім до дня народження… але сподіваюсь, сподобається :oops:

   Завтра здибаємось? Вже не дочекаюсь :roll:

 5. Ти мене так надихнула своїм списком бажань, що я і свій завела, тільки от не наважусь опублікувати. Дякую за кльовезну ідею! (yes)

  1. Цікаво що там в тебе в списку такого сороміцького? ;)

   ..а взагалі, я теж не відразу наважилась. Ото взяти, і розказати всім на світі що в тебе в потаємних списках. Але, зрештою, не пожаліла, що розказала :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)