Листівки про гармонію

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

Цей рік в нашій родині багатий на круглі дати. І то не лише скромні ювілейчики типу нашого недавнього, а на зовсім поважні ювілеї. Навесні старшій сестрі виповнилось 30, хресній мамі – 50, а от сьогодні їдемо ще до однієї тітки на 50-тиріччя. До симпатичних дат завжди хочеться зробити щось пам’ятне – ну хоча б листівку вітальну. І побажати тою листівкою чогось такого .. суттєвого, чи що.. ну, щоб до дати пасувало. І от щоразу коли я думаю про “щось таке суттєве”, то в голові крутяться все ті ж слова: гармонія і повнота життя.

Не знаю, чи то я сама вже дорослішаю і по-іншому сприймаю світ, але саме з такими речима мені останнім часом асоціюється щастя. Не з гостротою емоцій, не з проривами і рекордними здобутками, не з окремо взятими яскравими перемогами, а швидше з балансом всього вище переліченого :)

Такий-от спокійно-філософський (занудний?  :-P) період в житті.

Але менше з тим, доробляла сьогоднішню листівку і вирішила показати вам які вони – листівки про гармонію життя – в мене виходять :)

Номер раз: моя улюблена хресна мама, і всяка всячина з якої складається гармонійне спокійне життя :) 

Номер два: більш абстрактна листівка для тітки, але все з тим же гармонійним настроєм.. 

А як в вас справи з гармонією і балансом? :) Балансуєте, чи в вас навпаки зараз пора екстремумів? :)

Як би там не було, словами сонцесяйного Єгора, бажаю “Cчастья Всем!”  (sun)

 

1 коментар до “Листівки про гармонію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)