Клуб оптимістів: чудо-масажист!

Оприлюднено Оприлюднено в Клуб оптимістів

Поповнення в моєму віртуальному клубі оптимістів! :) Знайомтесь: Світлана, талановитий масажист, дивовижно сонячна людина, мудра жінка, яка змогла не лише вправити мені проблемну спину, але й неабияк посприяла моїй душевній рівновазі  :)

ми з світланою

Буває зустрічаються такі люди, з якими почуваєшся легко і невимушено, навіть якщо ви знайомі 15 хвилин. Люди, в яких відчуваєш якусь добру життєву енергію. З якими приємно проводити час. Оце 100% про Світлану. Ох як же я люблю свої походи на масаж! Просто посеред робочого дня, лишаю роботу в офісі і дозволяю собі годинку подвійного задоволення: лікувальний ефект для спини, а в придачу можливість потеревенити про що-небудь, і отримати порцію позитиву.

Відчувається як ця жінка любить життя: в неї багато друзів, вона вміє по-справжньому весело святкувати, а ще сміється щиро і дзвінко. Вона цікавиться різною всячиною, і дуже багато знає. Наприклад, про те як влаштоване людське тіло, про те, як слухати його сигнали, якщо раптом щось йде не так. Як позбавити болю, як слухати пульс, як підтримувати м’язи в тонусі. Світлана використовує східні практики, експериментує з нестандартними штуками, про які цікаво слухати, а ще цікавіше мати нагоду спробувати на собі :)

Вона вміє розслабити так, ніби ти щойно встав з ліжка після 8-мигодинного сну. А може, навпаки, зробити тонізуючий масаж, і зарядити енергією на цілий день.

Іноді, вона каже несподівані речі. “Ти знаєш, зазвичай оце означає, що ти забагато на себе береш” (розминаючи болюче місце на плечах). Несподівані, але правдиві. Чи не після цієї фрази ваша покірна слуга Хриська вирішила переглянути свої пріоритети в календарі..

Часом, ділиться своїми відкриттями: “Моя собака рятує мене від рутини. На прогулянці з нею, я навіть дзвінки не маю права приймати. Навіть  від чоловіка!“..

Буває, розповідає про свої подорожі: “Виявилось, що Далай Лама – надзвичайно позитивний чоловік, було відчутно, що він дуже любить людей..”.

А часто радить щось корисне: “Щоб швидко прокинутись зранку, я знаю одну вправу для дихання. Три рази – і ти вже готова до бою!

Одним словом, я неймовірно тішусь, що в якийсь момент не полінилась набрати номер, позичений подругою (Мар’янка – дякуююю!!), і таки зустрілась з Світланою. Чомусь мені знається, що це знайомство залишить в моїй біографії суттєвий, виключно позитивний, слід.

Вдалих вам знайомств! І хай живуть оптимісти! Ура! :)

8 коментарів до “Клуб оптимістів: чудо-масажист!

  1. ну масажистку я позичити не зможу з локальних причин, а от опис дихальної вправи ти просто змушена тепер донести своїм читачам)))

  2. Дійсно – це просто чудово, що є такі люди навколо нас (колись навіть мене такою назвали :), але не мені судити. Вони як “сонечка” – дають тепло, гарний настрій і позитив. А на рахунок дихальних вправ – дуже, будь-ласка, поділіться! Часто так необхідно швидко прокинутись і почуватись бадьоро цілий день!

  3. Ти й сама – один із таких “зайчиків” або ж іскорок, які запалюють навколо позитивом :) Не дивно, що притягуєш подібних людей – то ж народна мудрість: “скажи мені, хто твій друг – і я скажу, хто ти!”

  4. чудове фото, ви обидві такі позитивні:) розповідь про масажистку мені дуже сподобалась, такі люди дійсно надихають! ;) а ще коли й здоров*я додають, то це взагалі ходячі скарби :-P побільше б таких людей у нашому світі.

  5. :D Я от також спиною зайнялася трохи :oops: На масаж походила, масажист з першого разу сказав, що все в мене погано зі спиною. Послухала, нажалілась Славіку … і він записав мене на прийом до лікаря, назви я його й не знаю точно, але робить він процедуру, яка називається гідроколоноскопія. Сьогодні, точніше вже вчора, була на прийомі, короч чаклували наді мною троє, вийшла майже як новенька :lol: Доречі, лікар сказав, що не все в мене так погано :-P може то масажист клієнську базу прокачував ;) Тепер би це все не запустити і нарешті примусити себе робити зарядку :roll:

  6. Дихальну вправу важко по словах повторити, думаю. То треба показувати. Там фішка в глибоких видихах (аж щоб живіт запався) і вдихах (через ніс, щоб живіт надувся), в деяких місцях з затримкою дихання на декілька секунд, а ще напруження м’язів обличчя, щоб кров прилинула до голови ..коротше кумедно виглядає, і не зразу вдається повторити правильно :)

    Гідроколоноскопія – то звучить жестяково :-o ..не страшно? :)

  7. та ні :D , от наприклад, коли хребці вправляли, то молода тітонька “тримала диск” (хто розбирається в людських “запчастинках”, не кидайте в мене камінням), а лікар то за руку дьорне, то викрутить трохи руку, і тд, поки той диск не стане на місце. Перевіряли вони це таким чином: вдих наліво видих направо і навпаки, і дивилися чи духається диск. Ніби так. Може і страшно звучить, але боляче не було ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)