Червоні осінні спогади

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Хто-зна-як-давно долучилась до акції-імпровізації на тему осені в різних барвах від cvitulja. Треба було назбирати свіжих осінніх образів в заданих кольорах. Мені перепав класично-осінній колір: червоний :)

Я трохи щось поклацала.. ..а потім зовсім забула про все це діло. Аж тепер, в перший день зими зібрала декілька кадрів докупки. На прощання з надиво лагідною і теплою осінню 2011! :)

Моя червона осінь

Колажик вийшов, мабуть, трохи незрозумілим для інших, але для мене стане гарною пам’яткою, бо в кожному клапті свій спогад :) Дякую cvitulja за гарну акцію.

п.с. мимоволі згадались наші фото-акції минулорічні.. шось будем знов таке мутити навесні? :)

10 коментарів до “Червоні осінні спогади

  1. І мені цей колаж нагадав весняні фото-спринти! Було б класно знову щось таке вчудити, я би взяла участь – це така мотивація до творчості, яку сама собі ніяк не влаштую :)

  2. оце да! круто! ніколи не брала участі в таких от фотоімпровізаціях, але дуже хотілось би спробувати) я лише за)

  3. Капець яка цікава акція :) І твої фотополювання дуже сподобались! Тре буде якось щось таке спробувати!

  4. Дуже позитивно, і по-осінньому! Зазвичай золоті барви притаманні осені, а тут червоні. Особливо гарний малюнок дерева з рожево-червоними плодами, чи квітами (недозрозуміла :) )

  5. ого, точно треба повторити наші спринти! он скільки бажаючих зголосилось! :)

    2serjart: engine може і не вписується в колаж, але то одна з супер-подій осені нашої, купили нову машинку! :) запускається такою кнопкою, без ключа! і взагалі – коробка автомат. біленька-гарненька, з нікнеймом – сніжинка :)

  6. +1 за фотоспринти, після наших акцій брала участь в схожих на рос блогах – круто дуже!!!!!
    Тре повторити 100%

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)