Один з ідеальних ранків

Оприлюднено Оприлюднено в Подорожі

Для відчуття щастя треба так мало…

Проїхати пару тисяч кілометрів на південь, проминаючи одні за одними країни, та міста; відчувати на собі галас, колорит і дух кожного з них: романтичні і не дуже, великі і маленькі, людні і майже закинуті.. Побачити Венецію, Пізу, Рим..

Чути як розкалюється повітря, чим далі їдеш;  потрохи звикати до “підвищеної липкості організму”, не звиклого до 40-градусної спеки… Помічати як смакує проста вода, навіть з вуличного питного фонтану, головне – щоб була прохолодною…

Нарешті потрапити в мурашник під назвою Неаполь, де всі до одного жителі – божевільні, спішать хто куди на своїх маленьких бібіках, мотоциклах і моторіні – з боєм пробратись через цей хаос, а потім вискочити на дорогу-серпантин, що приліпилась до крутої скелі над морем… Дивитись як сонце падає в море, і все навкого стає темним-темним, окрім пригоршні прибережних вогнів…

Але я хотіла розповісти про відчуття щастя! Так от. Щастя – це прокинутись, після всіх поневірянь і доріг, під звуки дзвонів в маленькій церковці неподалік, де починається недільна служба божа. Відкрити ставні, вийти на терасу і побачити море, в оточенні скель.. Відчути легенький морський вітерець, і ..таке дивне бажання літати :)

А потім зустріти друзів, що повернулись з ранішньої прогулянки з повними пакетами смаколиків і заковбасити сніданок: яєшню з пршутом, свіжий хліб з сиром, овочі. І найкращу італійську каву. Сидіти разом за круглим столом, їсти  на фоні  все того ж неповторного морського краєвиду…

І подумати: оце воно! Так добре-добре, що аж нестерпно хочеться термінового з кимось поділитись своїм щастям :)

Сніданок над морем

Сніданок на віллі Luminosa, в селі Praiano, що на заході Італії

Гарного всім недільного дня! І щастя вам: простого і все-переповнюючого, як мій сьогоднішній ранок! :)

16 коментарів до “Один з ідеальних ранків

  1. “Для відчуття щастя треба так мало” :lol:
    з твого опису, найкраща італійська кава на березі моря на затишній терасі з приємним вітерцем це не так вже й мало як на мене. тим більше шо можна було відсипатися скільки завгодно =) та то просто рай на землі.

    файного вам відпочинку!

  2. Завжди плутаю ті теги, може так буде.
    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-iYlhOh7GB7k/TlKSKVq0LzI/AAAAAAAARbI/sBz1j1H1ry4/s800/IMG_2452.jpg[/img]

  3. пршут – те саме що хамон. м’ясо в’ялене. його такими прозорими тонюсінькими плястерками нарізають. для теплих країн дуже характерна штука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)