Хорошолики в добрі руки!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Певне, у всіх нас є в наявності такі особливі речі, від яких безвідмовно тягне посміхнутись. Брязкальце яке-небудь, іграшка з історією, шмат плакату, фотографія особлива, сувенір з подорожі, нотатка написана давно близькою людиною, улюблений хенд-мейд блокнотик… Ну, знаєте, я не кажу про щось велике, а щось таке миле і маленьке, що конче хочеться вліпити на свій робочий стіл, скажімо. Чи біля ліжка. Чи закинути в рюкзак і завжди носити з собою. Ну щоб гріло. І посміхало.

Так от, купила я собі в Відні парочку саме-таких-правильних-настроєпіднімаючих листівок. Одна з яких, просто розтоплює мені серце чомусь. Ото подивлюсь на неї, і зразу мріяти охота. Уявляюся собі маленькою-маленькою, легенькою-легенькою і на-все-здатною-що-тільки-не-захочеться.

me-and-postcard-small

Ну хіба не казкова? :) Як тільки наведу лад на своєму робочому місці, відразу вчеплю десь, щоб перед очима висіла.

me-and-postcard-small2

А крім тої улюбленої листівки, купила ще дві – теж дуже гарні і мрійливі (он зверху шматочок видно, цілі показувати не буду, щоб була інтрига ;)). І відтоді почала думати, кому їм подарувати. Негоже в одних руках затримувати так багато “хорошоликів”,  ними треба ділитись з іншими. І вирішила провести дружній конкурс серед своїх читачів :)

Хочу щоб ви розказали про якусь з ваших дитячих мрій. Якусь милу, або кумедну, або нездійсненну, а може вже здійснену? якою не шкода поділитись. Щоб всі інші прочитали і посміхнулись :) Можете писати прямо внизу, в коментарях. Або якщо розповідь довга, і є натхнення розповідати, то на своїх блогах. Байдуже. А потім, ми виберем з вас двох, і листівки полетять до вас :)

Для порядку – хай наші балачки тривають до 20 липня, а там визначимось кому заслати “хорошолики” :)
Чекаю на ваші коментарі!

п.с. Осьо знайшла – сайт з тими відкритками, моя десь серед інших феєчок… :)


Оновлення 5 вересня:
Юля – власниця зеленої феєчки! :)

Юля

15 коментарів до “Хорошолики в добрі руки!

 1. які кльові відкритки!!!!! все просте – геніальне 8)
  треба спробувати самим перемалювати їх)
  хм, хоча якшо не вийде, буде мотивація поїхати у Відень :D

 2. Христя, мені листівочка дуже сподобалась, тому одразу ділюсь своїми мріями :)
  Отож я хотіла бути співачкою і заспівати з Андрієм Миколайчуком (той що співає “Підпільний Кіндрат”) в дуеті – хоча голос в мене недуже, я ще тоді як відчувала що в майбутньому шоубізі голос не буде головним :).
  Знятись у фільмі.
  Бути космонавтом – тут помітно відчувається вплив старшого брата.
  Відкрити свій ресторан.
  Вивчитись на вихователя – тут помітно відчувається вплив молодшого брата.
  Подорожувати. З цією мрією я не прощаюсь – в мене довгий список країн в яких я хочу побувати!
  І взагалі, сподіваюсь всі мої мрії (крім космонавта) ще збудяться. ;)

 3. Юля – молоток! :)
  Всі інші – не халявте, і підтримайте скромного конкурсо-організатора! Чекаю на більше історій! :) Розповідь про Відень ще вистоюється :-P

 4. Колись як був дуже малий, то завжди хотів зловити Миколая на гарячому, коли він кладе подарунки, і впросити його, щоб він мене забрав собою допомагати йому робити іграшки :roll: Правда, я ніяк не міг не проспати слушного моменту, як би не старався, завжди просипав :)
  Мрія зникла, коли я таки побачив “Миколая” :D

 5. zymova – щоб тебе зацікавити ще більше, скажу що одна з двох відкриток-подарунків – з ліхтариками ;)

  DixonD – так, пригадую я теж таким займалась.. але таки не впіймала на гарячому :)

 6. chrishoneybee
  нє мені совість не довзволяє. я вже від тебе подарунки отримувала. хай тепер іншим комусь буде : )
  а мої мрії майже всі збулись.

 7. :) Христинко,
  я тебе рідко коментую – значно частіше, ніж читаю. Але залюбки поділюся мріями.
  В дитинстві я багато мріяла … З дівчачого романтичного було навчитись танцювати бальні танці, стати артисткою та мати довге волосся – як в Русалоньки (бо батьки завжди підстригали коротко)
  Артистка з мене зараз ще та :roll: – загальновідома в вузьких колах. Коси відростила 8) . З бальними танцями було важче. В танц. гуртку для діток за 2 роки нас навчили хіба що основних позицій, та ще танцю “Буратіно”, який я не могла зарахувати до бальних, тому покинула той гурток без жалю. Зараз повернулась до дитячої мрії і майже вмовила чоловіка на бальні танці. :)

  Нехай і ваші мрії збуваються! :)

 8. о, хоч декілька мрійниць і мрійників зголосилось! :)
  дякую всім за відвертість, тепер в мене буде надважке завдання вибрати між вами “переможців” :)

 9. Блін, я не встигла, хоча вже десь тиждень тому ще планувала поділитись мріями))))Але не страшно, бо прочитати стільки теплих і сонячних мрій багатьох з вас, було дуууууууууууууже приємно!!!! :roll:
  Тоді розповім про свою дитячу мрію, щоб віддячити за отриманий позитив. 8) 8)
  Була колись в мене мрія стати співачкою, але весь прікол полягав в тому, що я хотіла стати співачкою, яку звали Лалуна і яка вже давно була відома. Ця іноземка часто з’являлась на екрані телевізора в кліпі, де катулялась по королівському ліжку і це дійство так вразило мою дитячу свідомість, що я так хотіла бути схожою на неї, що почала просити батьків купити таке ліжко. Але на цьому мої проблеми не вирішились, одного дня я прокинулась і усвідомила, що співачка є(тобто я), ліжко якесь здайдеться, але як його на сцену витягнути?!!!Ось так розбилась моя дитяча мрія об скелі реальності)))))))) :)

 10. :D Класна мрія, Світуль )) а головне – абсолютно дитяча логіка її спростування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)