Незабутнє з Відня

Оприлюднено Оприлюднено в Подорожі

Повернулись з кількаденної поїздки до Відня. Потрохи карлякаю розповідь (то, як завше, справа довга: поки згадаєш ті всі назви німецькою, поки лінки повставляєш, а ще ж між тим думку треба сформулювати…).

Але поки пишеться довга версія розповіді, не можу чекати, і відразу хочу поділитись  найпрекраснішим, що я побачила у Відні. Ось цим:

karlskirche
Церква Karlskirche, автор світлини pedro lastra

Місце, на яке ми натрапили, практично, випадково.  Церква, і невеличке озерце перед нею. А насправді не озерце, а дзеркало, в якому можна побачити казку :)

Навіть ця розкішна фотографія, яку я спеціально для вас шукала, не може передати всієї казковості тої сцени. Ніч, бездонне чорне небо ..і вгорі, і внизу. Сидиш собі на перетині двох світів – цього, і паралельного. Висять будинки, церква, тікають кудись вулиці внікуди. Такий нереальний ефект, що ледь стримуєш бажання пірнути в той  світ навиворіт, де, здається, все можливо. Відчуття польоту, і обертом голова, і різних думок тьма-тьмуща. Ну просто порвало мене там, одним словом :) Хотілося сидіти там і сидіти, дивитись і дивитись :) Вперше в мене такий ефект від чогось рукотворного, раніше тільки природа могла аж так захопити.

Одним словом, тільки заради цього одного видовища варто було побувати у Відні ..не кажучи про все інше, що ми встигли побачити.

п.с. Сподіваюсь, зорганізувати себе на оперативну розповідь.. (щоб мій Відень не спіткала доля Закопаного, Тунісу, і ще парочки гарних історій, що досі висять в чорновиках блогу).. :)

Karlskirche

9 коментарів до “Незабутнє з Відня

  1. сьогодні в тебе позитив зашкалював = частіше тобі треба їздити, оловяний солдатик ;)

  2. кілька раз був у Відні, завжди позитивні враження. особливо цікаво гуляти година 2-3 ночі центральними вулицями. хоча я це всюди роблю, не лише у Відні.

  3. Плануєм під кінець липня у Відень попасти – надіюсь захоплена розповідь стане мені в пригоді :)

  4. Повністю тебе розумію стосовно відчуттів при спогляданні “задзеркального світу” ;) Сама люблю так підвиснути і фантазувати про те які люди живуть у тому світі, якого видно лише шматочок. І про те, що можливо то наш світ наспрвді є відображенням :roll:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)