Анонс ТЕDxKyiv

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Традиційно, ділюся з спільнотою анонсом TEDxKyiv, що відбудеться 18 червня в Києві. Про все можна почитати на сайті TEDxKyiv та в брошурі-анонсі. Цього разу конференція стосуватиметься теми Підприємництва, в найширшому його розумінні.

tedxkyiv 2010

Хто їде? ;)

п.с. Ото тільки сьогодні дізналась про існування TEDxDonetsk. Ще б часу десь нашкробати, щоб виступи передивитись нові… Зовсім від життя відстала :)

11 коментарів до “Анонс ТЕDxKyiv

  1. я б хотів зїздити, але не зможу. Але чесно кажучи мені шось так якось дивно поєднювати слово TED зі словом підприємництво.
    Я преглядаю досить багато презентацій ТЕДівських, і все найкраще ніколи не повязане з якимись грошима і т.д. і навіть ті презентації які несуть ідею стати успішним, аж ніяк не говорять про матеріальну успішність, а більше про духовну як на мене.

  2. Хвалили той Донецький з”їзд. Мені б цікаво навіть глянути, як це все організовується. Щодо підприємництва, теж якось з ними не в’яжеться. Але в будь – якому випадку, цікаво і хо, і як буде виходити, то мож зустрінемось

  3. по відео, нажаль орги не мають часу зараз ним займатись, і чесно кажучи не мають дуже стимулу бо ТЕД не дозволяє паблішити то аут оф кампані.
    Хіба своїми силами)

  4. Таки надумала поїхати 18 червня. Так що, якщо є ще хтось зі Львова – зголошуйтесь :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)