30 days challenge: тиждень 1й

Оприлюднено Оприлюднено в 101/1001

Врезультаті першого тижня челенджу, маємо доволі скромний здобуток: парочку понівечених під колесами поїзда монет (бажання №82). Дякую за моральну підтримку Колі і Вовану! Якщо що – вони співучасники злочину ;)

Понівечені монетки

Але, не думайте, що я вирішила відбутись якоюсь халявою! Цього тижня я також здійснила ряд важливих підготовчих дій для виконання більш “жирних” бажань. Вибрала тканину для шторів на кухню (№83); купила книжку з правилами дорожнього руху (для №67); придумала ідею, і прикупила деякі запчастини для несподіваних сюрпризів друзям (№56)…

Надіюсь на серйозніші результати наступного тижня! :)

13 коментарів до “30 days challenge: тиждень 1й

 1. Файно, ти головне не кидай того. Я вже тиждень встаю в 7-15, правда сьогодні спав до того як мала проснулась, до 9-30 )))), але то таке. ЗАвтра знову в бій))

 2. Я трохи не розумію всіляких челенджів та проектів типу 365 днів, але якщо люди отримують від цього задоволення то це добре.

  При вигляді сплюснутих копійок, у мене промайнула думка про зійшовший з рейок трамвай у Львові. :D

 3. во-во! а то цілий потяг з людьми, цінними для держави вантажами, екіпажем потяга… і все через якісь 20 коп, яким судилось безславно перетвритись з інтсрументу обміну благами на пошкробаний метал, який невдовзі знайде свій супокій на звалищах за межею старого міста…

 4. Привіт. Колись теж любив так розплескувати, колія поряд.

  P.S.
  В мене напевне вже маразм, але понівечений герб виглядає зовсім не романтично.

 5. 67 можеш розширити конституцією, законом про міліцію і адмін кодексом, це корисно :)

 6. “Як на мене копійочки класно виглядають, думаю браслетик може цікавий вийти ;)”
  Ага! Або намисто! (ну це якщо більше наплюскати) :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)