Про класних чуваків з Soft Serve

Оприлюднено Оприлюднено в Клуб оптимістів

Раніше компанія Soft Serve в мене не викликала жодних позитивних асоціацій. Та й негативних не викликала, я мало що, по суті, про них знаю, хіба підсвідому якусь неприязнь: все таки конкуренти, як не як :-P (для тих, хто не в темі, Soft Serve – це досить гігантська ІТ компанія у Львові з пару-тисячних колективом тільки в нашому місті. А я працюю в  не менш гігантській компанії EPAM Systems, правда з доволі скромних львівським офісом в дві сотні людей).

А після вчорашнього дня, матиму дуже приємні асоціації! І ще більше кльових знайомих сервівців. Вчора був TEDxSoftServeLviv, де я, ще й до всього, виступала яко спікер. Загітував мене виступати Славко Дяк, за що я йому дуже вдячна. Адже це стало для мене: а. гарним досвідом публічних виступів (я час від часу виступаю перед “своїми” на роботі, а от перед “чужими” ще трохи мандражно); б. цікавим проведенням гарного суботнього дня; в. реально надихаючим прикладом командної роботи, власне, тих кльових чуваків, про яких цей пост.

Команда організаторів TEDxSoftServeLviv

Декілька фактів:

 • Організовували TEDxSoftServeLviv люди, в обов’язки яких це зовсім не входить. Команда ентузіастів на чолі з сонцесяйною Христею Косик (про неї окремо ще розкажу) загорілися ідеєю ТЕДу,  добровільно взялися впроваджувати її в життя. Звісно, компанія пішла на зустріч в плані фінансів, за що керівництву великий респект. Проте решта організаційних питань лягло на плечі добровольців.
 • Організація свята (а інакше, ніж свято, я це назвати не можу!) була ідеальною. Дівчата і хлопці проявили таку увагу до деталей, що будь-хто може позаздрити. Починаючи від планування події, роботи з доповідачами та слухачами, і закінчуючи декораціями, їжею, і навіть гостинцями всім присутнім (а кожен отримав: футболку TEDx свого (!) розміру, іграшку-ідею і цукерку з Майстерні шоколаду, все це акуратно запаковане в коробочки з восковою печаткою Серву! :)).
 • Спікерів назбиралось аж 14 (це на 50 глядачів :) ..кожен четвертий в кімнаті виступав :)), більшість з яких працюють на Серві, і мушу сказати, майже в кожного було чого повчитись. Хтось заряджав енергетикою, хтось жартував,  хтось ділився своїми особистими поразками і перемогами, хтось дивував оригінальною презентацією. Скажем так, для мене ці 6 (!) годин пройшли, практично, непомітно.

Порівнюючи, скажімо, з пілотним TEDxKyiv, на якому я була два роки тому, Cервівське свято виглядало на порядок краще організованим (хоч і масштаб тут був значно скромнішим в плані відвідувачів). Відразу видно, що люди-ініціатори не перший день працюють разом, і вміють видавати гарний командний результат.

Як і обіцяла, окремо про Христю Косик, головного координатора, натхненника, ведучу TEDxSoftServeLviv. Абсолютно неординарна особистість, яку я автоматом додаю і в клуб оптимістів, і в клуб моїх особистих кумирів :oops:  Яскравий приклад гарного лідера, і справжнього linchpin-а. Думаю, працювати з нею одне задоволення, як і просто спілкуватись.

Христя Косик

Отаке. Так що знайте, є класні чуваки на Soft Serve! :D

Більше фото з події, а також відео записи доповідей мали б з’явитись найближчим часом. Поки маю тільки одну піратську фотку від Дяка:

Ми з Славком і Глібовичем

9 коментарів до “Про класних чуваків з Soft Serve

 1. Ну фсьо тепер нашим хед хантерам легше працюватиметься, розрекламувала)))).
  А взагалі був дуже класний захід. Набагато краще ніж я очікував. Тепер чекаю на відео. Бо хочу знов деякі доповіді переглянути ;)

 2. але там мабуть був платний вхід? :)

  доречі, шкода, але досить мало народу знає про цю штуку взагалі :( хіба креативні і люди, котрі цікавляться чимось більше 8)

 3. Diak, ну й на здоров’я, буде всім іншим мотивація щось таке цікавське організовувати :)

  Ania, то безплатно було. Але згідно з купленою ліцензією TEDx могло бути лише 50 глядачів, причому всі працівники компанії-організатора. Хоча бажаючих, як я розумію було значно більше..

 4. Христь, дуже тішусь що ти зустріла цікавих людей з Серву. Насправді я ще колись підмітила твої “холодні” почуття до цієї фірми :D
  А на рахунок публічниїх виступів то я ще добре памятаю твій з Сашком “спіч” на випускному! Нас тоді був повний зал, але ви всіх потішили і посмішили!
  А взагалі я завжди тішусь тобою! Мало хто має стільки сил і бажання робити навіть половину речей які ти робиш (і то я впевнена в тебе ще море ідей/проектів/речей про які ми і не здогадуємось).
  Так тримати!

 5. ггг, спіч на випускному кажеш.. пам’ятаю, ми там щось по ролях навіть говорили. Веселі діалоги :)
  ..я до речі досі відео звідти не бачила. Буде гарний привід подивитись той спіч в 5-річчя від випуску :)

 6. презентація сама по собі без доповіді не несе інформаційного навантаження (в мене там десь 5 слайдів з фотками людей). А от відео з доповіддю буде, сподіваюся, найближчим часом :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)