TAD 2011 – щодо реєстрації

Оприлюднено Оприлюднено в Thing-a-Day

Обіцяла написати трохи про те, яка процедура реєстрації на Thing-a-Day 2011. Впевнена, хто хотів – вже сам розібрався, та про всяк випадок розповім. Тим більше, що сьогодні останній день реєстрації! (Не прогавте!)

1. Треба завести собі аккаунт/блог на http://posterous.com/ Це такий блого-двигунець.
2. На домашній сторінці  http://thing-a-day.com/ в реєстраційній формі вказати назву свого користувача Posterous та e-mail.

Після цієї простої операції ви станете одним з авторів головного сайту http://thing-a-day.com/. Причому, схема така: ви додаватимете нові записи у власний posterous блог (мій, наприклад: http://chrishoneybee.posterous.com/), а заодно і в центральний сайт http://thing-a-day.com/. Тобто центральний сайт – це такий собі агрегатор дописів від всіх зареєстрованих учасників.

Цікава штука: на той posterous блог можна додавати записи, як з адмінки, так і по пошті! Після створення бложика ви отримуєте окрему адресу, на яку можете надіслати листа  з текстом допису (включаючи форматування, малюнки, вкладені файли), і він автоматично опублікується на сайті. Доволі зручно.

Отаке. Якщо будуть питання або проблеми з реєстрацією – кажіть, спробуємо розібратися разом! :)

15 коментарів до “TAD 2011 – щодо реєстрації

 1. А я нарешті визначився з темою ТАДу 2011, вирішив не робити нічого “грандіозного”, чи цікавого для багатьох, вирішив зробити корисне для себе. Я багато фоткаю, справді багато. Але маю дуже мало часу на обробку/перебір фоток. І ось так вони лежать, не показані не друковані. Тому темою цього ТАДу, буде “0,5h for MyPhotos folder”. Мета, перебрати, обробити і відібрати для друку фото. Раз в тиждень носитиму файли в лаб. І нарешті вже позаповнюємо повно рамок що маємо вдома ).

 2. dyak – ідея з фотками прикольна. а я досі вагаюсь, хотілося б робити зразу декілька різних речей.. одна зі штук – теж пов’язана з фото-відео. Думаю навчитись редагувати відео (робити з ним щось трохи складніше, ніж я вмію елементарними тулзами).

  Ania – вже підписалась на твій бложик :) ..а щодо реєстрації – то або вони працюють з затримкою, або я щось не так зробила, бо серед списку contributors я себе не бачу наразі. :roll:

 3. Владислав, можна, але в згальний блог буде йти крякозябрний автоматично створений блог, логні-всякахрєнь.постероус.ком

  chrishoneybee, ти чого не попередила, що там забомблять поштову скриньку повідомленнями з коментами і постами?:))

 4. есть несколько вопросов. А можно подсказать адрес “ви отримуєте окрему адресу, на яку можете надіслати листа з текстом допису”?

  А свою запись как можно потом среди всех записей найти? И как добавить категорию в своей записи (чтобы легче было искать, “felt”, у меня игрушки из фетра)?

 5. Nastusha, для TAd створюється автоматично додатковий до основного блог + є і інша пошта для записів. В профайлі постероуса це видно.

 6. Адреса TAD 2011 – thingaday2011@posterous.com – додавай цю адресу разом з адресою твого блогу в список отримувачів, і твої дописи будуть з’являтися і там і там.

  Щодо тегів і категорії, я якщо чесно не знаю.

  Я до речі, помилково відмінила свою реєстрацію на TAD 2011 Задовбали тонни листів – от я і клікнула unsubscribe :D

 7. Ура, у меня всё же получилось! Спасибо за помощь. А по поводу “Задовбали тонни листів – от я і клікнула unsubscribe” мне пришло письмо от них где предлагалось настроить частоту получения от них оповещений и я везде выбрала “never”, теперь меня не заваливают :) Может и вам стоит попробовать?

 8. chrishoneybee, ото заварила кашу, народу підтягнула а сама втікла. І слухай Nastusha, про спам:), а кінці кожного листа воно питає чи отримувати чи ні.

 9. Та чого ж втекла. Я там вже вислала пару благальних листів “впустітє міня обратно” :) А як не пустять, то буду тихенько в своєму бложику постати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)