Прості зимові радощі

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Місце дії: Львів, гірськолижний спуск в парку Знесіння

Гірка в парку Знесіння

Дійові особи: чотири відчайдухи з матьорим попочним спорядженням :)

Ми з підпопниками

Розваги: незаконні напопочні спуски з тренувальної гірки СДЮШОР :roll:

п.с. А знаєте скільки коштує таке задоволення?! – 9 з копійками гривень з носа! Саме стільки ми виклали за наші підпопники в “Метро”.  Наразі найвдаліша за співвідношенням ціна/задоволення покупка року 2011 ;)

9 коментарів до “Прості зимові радощі

 1. КУЛ!!! До мене якраз приїжджає братик з кіндерами на Різдво, вже знаю куда підем ;)

 2. 8) Кльвоо! Я теж так хооооочууууу! Але в нас ані спусків таких, ані тим більше снігу:)
  В нас інші забави – скакати по калюжах)

 3. весело, певно повні кишені снігу, а ше я бачу ті підпопники і самі без пасажирів непогано їхали…. ааа, хтось мене за палець на нозі гризе.

 4. Наталя Певно не вдалось застати нормальний сніг? Я от з Тернопільщини повернулась після Різдва додому, а тут все потекло… Але обіцяють, що ще підмерзне…

  Alex систематично порушував заборони? :) от і виріс бунтарем!

  Dyak І то правда, підпопники – тільки для психологічного комфорту. Бо на практиці половина часу ти таки на попі з’їжджаєш :) ..хоча якщо наловчитися – то розганяється кращіше, ніж просто на штанях :)

  Ptah Ну, я всі паролі і явки здала :) Якщо ще не розібрали – то в Метро можна заполучити. Ще бачили крутіші варіанти в Епіцентрі. Там ще ці вбивчі “тарілки” є – пластмасова така велика тареля, тримаєшся за ручки двома руками, і валиш.. але на ній, підозрюю, взагалі страшно їхати, як там в рекламі “Може хоч ці скелі його зупинять…” :D

 5. Lionel та бач, і ми не довго тішились – зараз у Львові теж все чавкає і тане.. а щодо спусків – то ті підпопники і по пологому нормально валять! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)