Ідея української іграшки: Маршрутка

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

весела маршрутка

Сьогодні їхала на роботу, спостерігала з вікна автомобіля за людьми на зупинках. Під’їжджає маршрутка, люди як по команді піднімають руки, весело “маячать” водію, щоб підібрав нових пасажирів. ..І подумалось: от би кльово було випустити чисто наш, український комплект іграшок “маршрутка” – з маленьким жовтим автобусиком і купою пасажирів, яких можна напихати в той автобус. Пасажирчики мають вміти піднімати руки, щоб зупинити веселу маршрутку. А суть гри – перевезти максимум пасажирів!

..потім зразу понафантазовувала всякі інтелектуальні ускладнення гри: це ж ще треба комбінації враховувати: кому коли виходити пора… скажімо, взяти групку пасажирів, що прямують на одну і ту ж зупинку – вигідніше, їх можна щільніше напаковувати :)  …а ще, треба правильно розміщувати пасажирів в салоні, щоб виходити було зручніше… а ще можна пасажирів різного об’єму замутити: щоб водій думав – чи підбирати огрядного пана на Шевченка, чи трьох дрібоньких студенточок біля церкви Анни… Ну так! І маршрути автобусика треба реалістичні: вже уявляю таку велиииику мапу Львова на підлозі дитячої кімнати…

Одним словом, таке от всяке думалось по дорозі… :oops:
Сподіваюся всі сьогодні легко добрались на роботу (хто веселими маршрутками, хто авто, а хто своїм ходом). Хай у всіх видасться гарний день! :)

9 коментарів до “Ідея української іграшки: Маршрутка

 1. а я на вихідних, підготував велосипед до зимового сезону, і сьогодні вперше за зиму 2010/2011 виїхав. Чудово катнувся.

  А з іграшками цікаво. Взагалі випустити такі іграшки які показують весь соціальний побут в Україні щоб дітлахи з дитинства вчились виживати. Я б випустив ще даїшників з радарами, круті машини з номерами АА 0001 АА, обовязковий елемент з якими є паркування в найнезручніших місцях. Ще всякі паспортні столи з бюрократами. і т.д.

  Для виробників таких іграшок, Україна просто клондайк ідей :)

 2. :D Ідея на мільйон!:)

  А в іграшки, що пропонує Dyak, я б і сама гралась залюбки. Бо ніфіга в нашій бюрократії не розумію, а зараз це дууууже наболіле питання.. Усі ті собєси, рагси, паспортні столи, жеки.. Поряд з тими квестами, які вони створили, жодна комп’ютерна гра навіть не валялась:)

 3. Ідея супер гггг :D
  І я би побавилась.. Христя, може першу “пілотну” сама зробиш? Потім запатентуєш і розбагатієш :)

 4. кльово)) а я вчора вранці запихаюсь у набиту маршрутку, і не розумію чому якась “пуста ніша”, адже коло дверей всі як сільодки. Оказалось то хлопець сидить з 15′ ноутом, і читає pdf :D

 5. Христя, думки матеріальні ;) Ти б краще придумала гру, хто перевезе менше пасажирів, може, б тоді нам усім було би комфортніше у громадському транспорті

 6. ааааааааа я зіпсована. прочитавши назву вирішила, що то про комп’ютерну забавку. а виявилось про матеріальну))))
  ну думаю варто розширити ідею до розмірів міста і створити всіх представників громадського транспорту. разом з метро)))
  а там і до будиночків недалеко.
  п.с. до речі в коханого була колись ідея саме комп’ютерної іграшки „Маршрутки“. Був би він по написанню іграшок то написав би давно)) А так це не його галузь програмування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)