Мінські друзі

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Чищу карту пам’яті з фотоапарата. Надибала одну-єдину фотографію, яку я зробила під час останнього відрядження до Мінську (на більше кадрів батарейок не вистачило. Хто ж їздить в відроядження з зарядженим фотіком? :-P ). Зате яку!!!

Катя і Єгор
Єгор і Катя у своєму над-симпатичному помешканні

На жаль, в кадрі нема Лєни – ще однієї дамусі з нашої екс-київської трійки. Тому підняла архіви, і знайшла таке (з перед-останньої мінської поїздки, влітку):

Катя, Лєна і я
Катя, Лєна і я – катаємось річкою Свіслоч, в центрі Мінська

От би в кожному порту місті зустрічали такі друзі! :)

..Коротше, страшенно пишаюсь своїми мінчанами. От що! 8)

7 коментарів до “Мінські друзі

 1. Христя, велике спасибі твоєму розрядженому фотоапарату!! :):):) Як же приємно згадувати такі моменти! :):):):):) А ми з Єгором сьогодні ходили в кіно і випадково Лєну зустріли, в сумі – ніби-то знову все разом побачилися :):):):):)

 2. о, Катюх! а ти робиш успіхи в українській мові! :)
  … правда, не зразу зрозуміла що таке “в сумі – ніби-то знову все разом побачилися”, чоловік підказує, що “в общем – как-будто снова все вместе увиделись”.
  (насправді сума = це “сумма”, типу 2+2 = сума 4 :-P )

 3. В нашої копанії є декілька офісів в Мінську – на пару тисяч програмістів. Так що інтернет там точно є ;)
  ..чесно кажучи, наш львівський офіс порівняно з центральним мінським взагалі “відпочиває”: по крутості, технічній оснащеності, розмаху проектів…

  Даремно у всіх Білорусія асоціюється з чимось відсталим, багато в чому вони нас випереджають, як не дивно! :) Треба буде написати якось статейку про Мінськ, з точки зору приїжджого…

 4. Хо-хо!! :):):) Так-таки не подвёл Гугл Транслейт!! :):):) Про сумму – я её и имела в виду. В смысле (встреча Лены + твой пост про нас) = как-будто вместе увиделись :):):):) ГУУУУУСЬЬЬЬЬЬЬ!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)