Нарешті всі адресати отримали свої подарунки в честь 2-річного ювілею мого блогу, то можу похвалитися всім своїми саморобками. Зустрічайте Зелену Сімейку!
Найперший з чувачків – той з божевільною, конфігурабельною зачіскою – для Зимової. Призначення: передавати настрій нового дня – можна міняти шевелюру від напружено розпрямленої, до розслаблено-хвилястої
Другим були магнітики для Ксанки (і заодно її сім’ї в складі Дяка і маленької донечки-красуні). Призначення: магнітитись, висіти на холодильнику чи де-інде, кріпити предмети, розважати дітей!
Далі я зробила чувачка з ніжками для Миколки. Призначення: гордо стояти, або сидіти на своїх згинабельних ніжках, пильно дивитися на власника, надихати на нові подвиги
Наступним було грушеподібне чудо для Оксанки. Призначення: бентежити всіх думкою “А що це таке?“, “Це він чи вона? Чи воно?“, розбавляти обстановку на робочому місці ІТ-шника (така собі взаємна люб’язність, гляньте яку мені бджілку колись Сянька зробила!!!)
І накінець, народився Вухастик для Верблени. Призначення: Слугувати закладкою для книжок, які Верблена читає в неймовірних кількостях; або просто мирно висіти, повилюючи хвостом
Просто чудо:)) Дуже прикольно виглядає, веселе
Kапець які модні дяпчики!!! Христя ти молодець, і дея супер!
Я вже тоже такі захотіла, треба буде зробити бо я свох ї 2кг магнітіків у Львові залишила.
ми вже визначились зі статтю Зеленого Штука. Це однозначно Він![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
треба буде якось йому змінити зачіску))) ну то як буде треба.![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
але рука не піднімається щось змінювати))) добре, що будуть світлинки для повернення його рідної зачіски
Такi кльовi!![8)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif)
Суперова сімейка!!! Христя, криативності тобі не позичати
Ми також вже захотіли і собі фетру прикупити і “щось” пошити ![:roll:](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_rolleyes.gif)
=) ой я не знав шо вони сім*я. ото пішли в люди всі
тре буде якось сімейні збори їм влаштувати![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
коли там сім”я має збиратись, десь на Різдво
Угу на різдво вся сімя збирається на вечерю в бабусі![;)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif)