Зелена сімейка

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

Нарешті всі адресати отримали свої подарунки в честь 2-річного ювілею мого блогу, то можу похвалитися всім своїми саморобками. Зустрічайте Зелену Сімейку!

Зелена сімейка

Найперший з чувачків – той з божевільною, конфігурабельною зачіскою – для Зимової. Призначення: передавати настрій нового дня – можна міняти шевелюру від напружено розпрямленої, до розслаблено-хвилястої :)

Другим були магнітики для Ксанки (і заодно її сім’ї в складі Дяка і маленької донечки-красуні). Призначення: магнітитись, висіти на холодильнику чи де-інде, кріпити предмети, розважати дітей! :)

Далі я зробила чувачка з ніжками для Миколки. Призначення: гордо стояти, або сидіти на своїх згинабельних ніжках, пильно дивитися на власника, надихати на нові подвиги ;)

Наступним було грушеподібне чудо для Оксанки. Призначення: бентежити всіх думкою “А що це таке?“, “Це він чи вона? Чи воно?“, розбавляти обстановку на робочому місці ІТ-шника (така собі взаємна люб’язність, гляньте яку мені бджілку колись Сянька зробила!!!)

І накінець, народився Вухастик для Верблени. Призначення: Слугувати закладкою для книжок, які Верблена читає в неймовірних кількостях; або просто мирно висіти, повилюючи хвостом :)

Зелена сімейка

Поширюй позитив далі:

11 коментарів до “Зелена сімейка

  1. Kапець які модні дяпчики!!! Христя ти молодець, і дея супер!
    Я вже тоже такі захотіла, треба буде зробити бо я свох ї 2кг магнітіків у Львові залишила.

  2. треба буде якось йому змінити зачіску))) ну то як буде треба.
    але рука не піднімається щось змінювати))) добре, що будуть світлинки для повернення його рідної зачіски :)

  3. Суперова сімейка!!! Христя, криативності тобі не позичати ;) Ми також вже захотіли і собі фетру прикупити і “щось” пошити :roll:

  4. :lol: а що, сімейні збори зелених чудіків це ідея.
    коли там сім”я має збиратись, десь на Різдво :) з подарунками одне одному обовязково :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)