Боюсь самотності

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

самотність

В черговий раз переконуюсь в тому, що найстрашніша річ, якої я боюсь – це самотність. Пригадую, коли їздила до Києва в відрядження і якогось вечора надумала прогулятися сама містом, то закінчилась прогулянка якоюсь дикою ностальгією за домом, бажанням терміново спакувати речі і вернутись до рідного Львова. Якесь таке відчуття чужого середовища, і враження, що ти тут нікому не потрібна.

Сьогодні підкрадається схоже відчуття в Мінську. Провела два тренінги, робочий день якби закінчився, а “додому” іти неохота. Бо там же мене ніхто не чекає. І гуляти самій містом не тягне, боюсь знов найде сумнинка :)

Добре, що є мої доблесні подруги, яких я ще в Києві нажила. Найкращий рецепт проти самотності! Вони і зустрінуть, і розважать. :)

…Але таки-так. Самотньою бути страшно.

12 коментарів до “Боюсь самотності

 1. А я люблю бути сама. Але то окремий випадок, бо я самітниця.

  Просто подумалося, що не варто боятися таких ситуацій, краще змінювати своє ставлення до них, коли вже виникають у житті, бо наодинці з собою може бути дуже цікаво.

 2. важко не погодитись. сама боюсь самотності. аналізуючи своє життя зрозуміла, що лише шкільні роки стали роками самотності. вчилась в спеціалізованій гімназії (шестиденка) та в музичній школі. як результат з друзями бачилась лише на канікулах в основному. а от дошкільний час та післяшкільний в мене насичений активним спілкуванням. і стала надто залежною від людей. і коли от зараз я стала дорослою, мені важко змиритись з тим, що друзі стали не такими легкими на підйом+плюс певні особисті обставини. і от буває вихідний і реально нема з ким навіть прогулятись. тому дуже розумію.
  п.с. в Мінську була давно, майже 20 років тому. ніц не пам’ятаю. тому вимагаю фотозвіт.

 3. А мені теж страшно бути одному,без спілкування, тільки я самотнім почуваюсь у Львові, а не як Христя – в Києві :). Дякую ХР що часто мене виручаєш в цьому питанні :)

 4. я самотність теж не дуже люблю, але останнім часом дуже починаю її цінувати, оскільки це єдина можливість впорядкувати думки. тож … дивись на це череж жовті окуляри ;)

 5. Alex: Та ні, вдома навіть коли “нема чим зайнятись” такого не буває, щоб здавалося що ти одна однісінька на світі…

  Верблена, Feuille: я от думаю, що люди які не бояться самотності – дуже сильні особистості… а може й справді – то окрема порода “самітників” :)

  zymova: Так, про “стала надто залежною від людей” – це також про мене!
  п.с. Фотозвіт не обіцяю. В мене сів фотоапарат після першого ж кадру :D
  Хіба з минулої поїздки щось склепаю…

  alimoe: взаємно! ;) ..цікавий в тебе нікнейм!

 6. ой зачепила болючу тему…..
  буває в мене таке, боюсь бути сама страшееенно….
  От і зараз, береш мобілку в руки і нема кому подзвонити, в скайпі всі оффлайн бо ніби вікенд, надворі дощ, а чоловік мирно посапує після трудового тижня :) брррр, тре кудась іти…

 7. Дівчата, я мушу погодитись з Алексом. Самотньо тому що нема чим себе заняти. А щоб виправити цю проблему пропоную наступні рішення:
  1) Намалювати на дзеркалі вуса, і зозмовляти з собою від імені Сандро з Італіо.
  2) На мікрохвильовці є кнопочки які пікають: пропікати марш Мендельсона.
  3) Чи ви знаєте що кухарів з усього світу «міряють» по яєшні з 3-х яєць? Розробити техніку найсмачнішої яєшні.
  4) Малювати дяпсиків, придумати ігри на вилазку і ще купа цікавих речей.
  Якщо ви все ще почуваєтесь самотні, поверніться до пункту 1).

 8. як варіант почніть все робити лівою рукою(якщо правша) – це як мінімум відволіче від сторонніх думок та повеселить своєю незграбністю :)

  1. останнє, що треба робити – це пускати погані думки в голову.
   не знаю, яка у вас там ситуація, але чомусь упевнена, що думка “нікому не потрібна” точно не відповідає дійсності.

   тримайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)