Туніс. Як ми на моря їздили

Оприлюднено Оприлюднено в Подорожі

Цього року ми побували на новому континеті – їздили відпочивати до Тунісу. І дарма, що це за якусь сотню кілометрів від Європи, подорож видалась доволі незвичною. Хотілося написати розлогу розповідь про враження від нової країни, та все ніколи. Тому замість довгого словесного звіту публікую короткий фото-варіант! :)


В ці декілька хвилин помістилося багато гарних спогадів з Тунісу: неймовірне море з розкішними піщаними пляжами; екзотична подорож на південь країни – з гірськими оазами, пустельними пейзажами, кумедними верблюдами; наші вечірні прогулянки з друзями; затишний готельчик з купою котів.. А ще багато чого залишилось за кадром: вечері з келішком лікеру та медовими фініками, обіди за колодою карт і туніським пивом; колоритні місцеві жителі; сімейний більярд на пари; біг наввипередки з хвилями..

Було хOроше, хоч і не обійшлось без місцевих нюансів, що таки відрізняють цю арабсько-африканську країну від звиклої нам цивілізованої Європи. Сподіваюся в наступному дописі скласти коротенький список того,  що варто побачити і спробувати в Тунісі, а також того  -що пробувати не варто! :)

13 коментарів до “Туніс. Як ми на моря їздили

  1. класно! Туніс дійсно гарна країна для відпочинку і араби там ще не такі приставучі як в Єгипті ) дуже сподобалося відео – деякі фото аж дух перехоплювали!

  2. Насправді не все так гарно і однозначно там.. та й араби, вони і є араби, навіть якщо менш приставучі ніж в Єгипті :) Так що Туніс – то на любителя! Розповім детальніше в наступному записі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)