Клуб оптимістів: ще одна Kate!

Оприлюднено Оприлюднено в Клуб оптимістів

Катюшка

Давненько я не знайомила вас з новими людьми в рубриці «Клуб оптимістів»!  ;)

Зовсім недавно життя звело мене з однією мега цікавою людиною, яка однозначно заслуговує гордого звання оптиміста і згадки в нашому віртуальному «клубі». Це Катя – моя колега з Мінська, з якою ми вже місяць працюємо на одному проекті, і заодно живемо в одній квартирі в Києві.

Катя постійно дивує мене (приємно дивує!) своєю різноплановістю; несподіваними фактами з власної біографії; тонким почуттям гумору; якимось особливим, по-своєму філософським ставленням до життя. А ще – вмінням «смакувати» прості речі простого буднього дня і знаходити беззаперечні причини, через які можна почуватися щасливою вже і зараз. Спочатку я планувала влаштувати Катюшці «сурйозне інтерв’ю», за всіма законами жанру, але зрештою вирішила, що красномовні факти з її біографії самі по собі розкажуть дуже багато про нашу героїню.

Катя – людина історія. Вона любить розповідати історії, слухати історії, творити історії.

Катя досить начитана людина з талантом натрапити в книжці на щось цікавеньке. Вона може розповісти справжні сюжети казок братів Грім (а не вилизані, адаптовані версії казок для дітей). Вона знає які збочені оповідання часом писав Олександр Олександрович Пушкін. І яке насичене дитинство було в Чехова. Перед сном Катя слухає оповідання в стилі фентезі, і потім має що розповідати мені в метро, по дорозі на роботу :)

В Каті багато друзів і знайомих. Друзі, про яких вона вміє дуже цікаво розповідати. Вміє підмічати цікаві риси характеру, чи зовнішності різних людей. Мені здається, що Катя любить і вміє цінувати людей.

Катя Поппінс :)

Катюшка – кривляка. Вона вміє розсмішити одним своїм  виглядом. Або ходою. Або інтонацією. Або смішним фірмовим словечком. Коротше, вміє вона розсмішити – і це притягує. :) А ще Катя вміє постібатися з самої себе. І це теж притягує.

Колись Катюшка носила яскраво-зелене волосся. Або, наприклад, перуку в стилі Монро. Відтоді вона навчилась не звертати увагу на скептичні  погляди людей :). І взагалі, абстрагуватися від того, що думають чужі. Яка кому різниця, що вони думають? :) На комплекси і  забобони немає часу, коли треба жити на повну.

Катя любить святкувати. Купити пляшечку (а краще дві!) доброго сухого вина, приготувати чогось смачненького, запалити свічки за вечерею, і  не приховувати своїх позитивних емоцій від одного вигляду всієї цієї краси. «Ой хорошо-то как..Ээээх..» – приказує про себе вона.

Катюшка багато чого спробувала в житті. Вона подорожувала автостопом. Вона зависала на андеграунд вечірках. Вона приймала участь і перемагала в фото-квестах. Вона їздила зі своїм пуделем на конкурси собачої краси.  Вона сертифікований дайвер. Вона якось влаштувала міні-флешмоб, щоб виграти кольорового ровера. Та що там – вона навіть якось варила картоплю в «Спрайті»! :)   І при тому всьому, Катя багато чого досягнула, і не згубилась в нескінченній кількості можливостей, які пропонує життя (те, від чого багато людей гублять голову…).

Катя вірить в життєвий баланс у всьому. Вона каже, що якщо сталось щось погане – значить це плата за щось хороше – в минулому чи майбутньому. Вона каже, що не треба жаліти про вчинки, які ви встигли, чи навпаки не встигли зробити. В світі є баланс. Все не просто так. І це вселяє оптимізм, в будь-якій ситуації.

Катя – дуже проста, і водночас дуже багатогранна людина. На перший погляд тиха, а всередині бомбезна. Вона надихає. Вона викликає симпатію. І я вже потрохи звикаю до присутності цього невгамовного «гуся» в моєму житті («гусь» – кодове слово. Може означати все що завгодно. Я досі не здогадуюсь що саме.. :)).

А! І ще в Каті – такий же позитивний і комунікабельний чоловік Єгор. Коли їх двоє, то важко опиратись цьому напору «гусів»!  :)

Наостанок я спитала в Катюшки чого б такого позитивного вона передала моїм читачам. Вона зробила такий безмежно щасливий вираз обличчя, «довольный как слон», і сказала, що не знає що там поробляють читачі, а вона вже в передчутті п’ятниці, і всього що з цим пов’язано…

Так що гарної всім цього тижня п’ятниці! І не забувайте час від часу дивитися довкола – поруч насправді так багато цікавих людей, в яких є чому повчитись! :)

Запуск пуделя

Всі фото – Єгора, Катіного чоловіка. Дивитись портфоліо тут.

9 коментарів до “Клуб оптимістів: ще одна Kate!

 1. ГУУСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):)
  Кристинища, ну это круто!! :):):):):) Очень непривычно столько про себя читать, но очень интересно и приятно, признаться честно :):):):):):):)
  (а пятница ближе с каждой минутой :):):) ;-))

 2. Спасибі за позитив :) так хочеться іноді якогось вибуху емоцій прямо посеред робочого дня!

 3. І дійсно дуже позитивна людина. 8)
  Я так бачу, що ти, Христя, притягуєш до себе хороших та позитивних людей.

  А чоловіку Катеринки великий респект. Бомбові фотки у нього впортфоліо. 8)

 4. боюсь що фотошоп – інакше не можу пояснити різниці в куті освітлення кульок і дівчинки :-?

 5. Запуск пуделя – то колажик.
  Пудель і справді політав в той день, але, думаю не так високо, як на фотці. А кульки, кажуть, спочатку справжні були, навіть газом надуті, і по-чесному прив’язані до собачки. Тільки от потріскали раніше часу – довелося зрештою вставити бутафорні ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)