Найбільшою фішкою всіх онлайн-спільнот є той момент, коли набирається критична маса активних учасників і починається ефект снігової кулі – швидкість спілкування та обміну ідеями набирає обертів, люди спостерігають за тим, що роблять інші, набираються натхнення, і вносять до гурту щось нове. І життя “банди” все менше залежить від штучного втручання модераторів чи адмністраторів.
Так от, здається наші Весняні Фото Спринти помаленьку котяться у правильному напрямку, до своєї критичної маси! Так приємно заходити на нашу сторіночку і щодня бачити нові обличчя і нові цікаві роботи. Першого тижня ми ловили кольори, другого тижня полювали за знахідками, на третій тиждень повторювали абетку, а цього тижня – досліджуємо ілюзії!
Деякі з моїх улюблених робіт (клацайте на фото, щоб почитати його історію, і до якого спринта воно належить):
більше тут…
Прогнозую багацько хохм цього тижня, завдання реально цікаве
Так що приєднуйтеся всі!
п.с. Кого я ще не переконала, прочитайте мего-рекламу від Дяка. “Самий демократичний фотоквест” чекає на вас!!!
А що, ще є хтось, хто не бере участі??![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
)), в мене вже є ше купа фоток на спрінти, але нема часу їх викласти (((
а в мене все ніяк не складається зі знахідками
і ілюзія корява і паливна вийшла ![:cry:](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_cry.gif)
А у мене щось з часом не складається![:(](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_sad.gif)
тут вся фішка в тому, що не вимагається робити щось мега-красиве, чи мега-часозатратне. ідея в тому, щоб експериментувати і не комплексувати, якщо виходить “коряво”
..ми ж всі одна банда, тут критиці (і самокритиці) не місце! ![;)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif)
Хоч назва із звучить “Весняні Фото”, чи можна виставляти фото, які були зроблені не зовсім весною?![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
Чи сама суть спринту, щоб всі фото були “свіжі”?
суть в тому, щоб розрухатися і поробити нові фото![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
Ок. Завтра відірвуся від офісного крісла і зроблю кілька кадрів![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)