Снігова куля в дорозі!

Оприлюднено Оприлюднено в Spring Photo Sprints

Найбільшою фішкою всіх онлайн-спільнот є той момент, коли набирається критична маса активних учасників і починається ефект снігової кулі – швидкість спілкування та обміну ідеями набирає обертів, люди спостерігають за тим, що роблять інші, набираються натхнення, і вносять до гурту щось нове. І життя “банди” все менше залежить від штучного втручання модераторів чи адмністраторів.

Так от, здається наші Весняні Фото Спринти помаленьку котяться у правильному напрямку, до своєї критичної маси! Так приємно заходити на нашу сторіночку і щодня бачити нові обличчя і нові цікаві роботи. Першого тижня ми ловили кольори, другого тижня полювали за знахідками, на третій тиждень повторювали абетку, а цього тижня – досліджуємо ілюзії!

Деякі з моїх улюблених робіт (клацайте на фото, щоб почитати його історію, і до якого спринта воно належить):

більше тут

Прогнозую багацько хохм цього тижня, завдання реально цікаве :)
Так що приєднуйтеся всі!

п.с. Кого я ще не переконала, прочитайте мего-рекламу від Дяка. “Самий демократичний фотоквест” чекає на вас!!! :)

8 коментарів до “Снігова куля в дорозі!

  1. тут вся фішка в тому, що не вимагається робити щось мега-красиве, чи мега-часозатратне. ідея в тому, щоб експериментувати і не комплексувати, якщо виходить “коряво” :) ..ми ж всі одна банда, тут критиці (і самокритиці) не місце! ;)

  2. Хоч назва із звучить “Весняні Фото”, чи можна виставляти фото, які були зроблені не зовсім весною? :)
    Чи сама суть спринту, щоб всі фото були “свіжі”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)