Штиль

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Іноді в житті наступає штиль. Коли дні, схожі один на одний, пропливають якось непомітно, як кадри фільму, який ти дивишся зі сторони. Коли не знаходиш в собі сил і бажання починати щось нове. Довгі ряди “туду”-шок і старих ідеї безнадійно дивляться на тебе з листочка, без жодного шансу завоювати твою увагу.. І навіть якщо ти намагаєшся змусити себе сісти за справу, яку давно планував, то все-одно вона не клеїться, бо голова якась не та, і думки летять зовсім в іншу сторону, і хочеться опинитися десь в іншому місці, де не треба себе ні до чого змушувати…

І ти ніби чекаєш, що ось-ось хтось підніме сигнальний прапорець, і життя знов закрутиться-забурлить; що прозвучить перший звук грому і штиль знову зміниться на продуктивний шторм, в якому ти почуваєшся значно краще..  ..але поки той звук не прозвучав, ти продовжуєш перебувати в стані бездіяльного штилю.

.. саме такий штиль в моєму плаванні останні декілька тижнів.  На роботі визначається подальша доля моїх проектів і моя подальша доля на потенційних нових проектах. Займаюсь одним видом діяльності чи іншим? їду в відрядження чи залишаюся вдома? планую відпустку чи ні?.. Від мене зараз мало що залежить. Стан невизначеності, підвішеності і небажання планувати і починати робити щось нове, що може леко поламатися, коли хтось таки визначить мою “долю” остаточно.

Я все чекаю свого сигналу. Щоб знову почати рухатись. Щоб “загорятися” новими ідеями, і реалізовувати їх. Щоб бачити, що попереду і правильно заряджати себе на продуктивну роботу.

А поки що гойдаюсь. І мало пишу на блозі. Бо в мене повний штиль. Я в очікуванні змін.

в очікуванні змін..
Фото Sarah ::image bearers::

п.с. .. навіть на велосипеді ніяк не виїду на роботу, бо погода так само не може визначитись, чи дощити їй чи ні… :)

8 коментарів до “Штиль

 1. А в мене такий шторм, що ой ой ой. Учнi чують весну i в них бурлить енергiя, якою заряджаюсь i я. Правда iнодi вона негативна, але то таке. Iнакше я б не вижила з моїм ритмом життя коли день триває 19-20 годин на добу))
  П.с. i знов почалась ностальгiя за старою роботою. Вже рiк i мiсяць як вiддiл розпустили. Я так за всiма скучила, а зiбрати не вдається. Найбiльше сумую зранку, бо як ранiше до 9 не поспиш.

 2. Не розумію, чому так багато людей мучиться, коли наступає той самий штиль. В людей життєво-активних зразу совість починає мучити: йой, життя проходить, час дарма витрачається, а я нічого не роблю, так не можна, це на мене не схоже і так далі в тому ж стилі пускаються соплі :cry:
  колись і я так. коли в мене було творче піднесення, то я страшенно хвилювалася, що рано чи пізно цьому прийде кінець і прийде депресія – така мила і добра тьотя, яка мучить і мучить. А ще якось перед очима стоїть весела тваринка – зебра. Бо всі кажуть, що життя – то зміна чорних і білих кольорів, а далі повна дупа.

  А насправді все набагато простіше. Відсутність творчої наснаги потрібно адекватно сприймати, бо це ніби своєрідний сигнал, що потрібно зупинитися, відпочити, полінитися, повалятися в ліжку, одним словом в такі дні справді не треба нічого робити. Інакше уявіть собі, якби ми постійно гнали кудись, бо треба стільки всього перепробувати, переробити…так довго не протянеш. Та й після того штилю якось і сил більше буде і ідеї нові зявляться :) гарантую

 3. 2dyak: нічого собі штиль, цілого ровера зібрав! :-o

  2zymova: нічогенький такий розклад дня.. 19-20.. ти просто самурай якийсь…

  2toyen: та, власне, я не дуже депресую через штиль.. хіба трохи. намагаюся ставитися до всього по-філософськи і не злитись на себе за повну бездіяльність :)

 4. chrishoneybee
  нє просто робота+підробіток+танці+різний режим з коханим і доводить жертвувати сном в будні))
  нам „київським мажорам“© відпочивати ніколи)))

 5. Хр, ти що рекламу не бачила?
  – Замахав той штиль.
  – Як я вас розумію.
  – Та ні не розумієте, он ви ровера нового зібрали.
  – Чудово розумію, в мене був штиль, але я прийняв вікодін* і зараз все гаразд

  * – навіяно останьою серією хауза, де фурман** і тауб закинули по 2 вікодінчіка, і торчали
  ** – випускник тернопільської мед академії

 6. дякую, друзі.
  заковтую віртуального вікодина і насолоджуюсь весняним штилем …який, здається, потроху-потроху розрухується..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)