Вижили! :)

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Вижили!

Останній тиждень, дядьки з hosting.ua працювали цілодобово, щоб відновити сайтики своїх клієнтів після пожежі. І не безрезультатно! Ось, наприклад, мій контент “вижив” повністю! Причому все вийшло максимально прозоро і зручно – назви серверів, аккаунти – все залишилось без змін. Тільки й довелося редіректнути назад доменне ім’я, і все запрацювало! :)

Ну що тут скажеш, хостер з ситуації вийшов достойно, як на мене. Звісно, можна було не допустити самої пожежі (кажуть, що протипожежна система була свідомо вимкнута через велику кількість фальш-спрацьовувань!). Але, принаймні, вдалось відновити інформацію клієнтів.

А для нас всіх висновок один – не забувати “прикривати свій зад” самостійно (у вигляді бекапів, хоч час від часу) :)

Як там жартував Ozzo: “сисадмины делятся на тех, кто делает бэкапы, и тех, кто уже делает бэкапы” :lol:

п.с. Єдиний глюк, який стався по ходу справи – не відкривалась адмін-частина wordpress, видавало таку помилку:

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/note/public_html/wp-config.php:1) in /home/note/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 865

Шлях вирішення знайшла швидко тут – перезаписала файлик wp-config.php з кодуванням UTF-8 without BOM – і все піднялось.

п.п.с. Ще випробувала частковий імпорт статей з WP в WP (щоб перенести попередні 2 записи, які були додані на chrishoneybee.wordpress.com). Зробила все “в лоб”: експортнула весь контент з старого сайту, відкрила XML файл в редакторі, і витерла звідти все, крім останніх <item> (так, що в мене був лише контейнер <channel> і 3 <item> всередині). Імпортнула на новому сайті – вуаля! Все спрацювало – і два пости, разом з коментарями і малюнками – перенесені на новий сайт.

8 коментарів до “Вижили! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)