На старт, увага, ..клац!

Оприлюднено Оприлюднено в Spring Photo Sprints

Я вже дуже давно виношувала ідею організувати онлайновий creative challenge, в якому б треба було виконувати різні місії, і фотографувати результати.  Виношувала-виношувала-виношувала, аж тут..  ..з такою ж ідеєю до мене “постукав” Alex! Правду кажуть, що ідеї витають в повітрі. ..і що геніальні люди думають однаково :-P ..тільки от деякі генії тільки думають, а інші – роблять..

Весняний фотограф :)

автор світлини pictureclub_2000

Врезультаті – ми зварганили flickr групу під назвою Spring Photo Sprint – Весняні Фото Спринти і вирішили вигадувати нову місію щотижня – аж до кінця весни.

Перша місія, якою всіх бажаючих “озадачив” Alex –  КОЛІР. Кожному учаснику видається конкретний колір (часом досить екзотичний..), і завдання полягає в тому, щоб до кінця тижня зробити колажик з 9 фотографій (3×3), що містять заданий колір. Мені, наприклад, попався мандариново-оранжевий.

Ідея всієї затії – в тому, щоб трохи розворушити публіку після зими, “здути пилюку” зі своїх камер і зустріти весну новими оригінальними світлинами та експериментами. Крім того, особисто мені, ця задумка імпонує ще й тому, що дуже-дуже цікаво побачити різноманіття фотографій, які врезультаті вийдуть в різних людей. Бо, навіть, якщо завдання для всіх буде одне – кожен сприйме його по своєму, всі зніматимуть різні речі, з різних ракурсів, і з різним підтекстом.

Так що запрошую всіх приєднуватись до наших експериментів. Для цього лише потрібно мати аккаунт на flickr, фотоапарат і трошки натхнення і авантюризму! ;) Клацаємо “Join this group” і поїхали!

8 коментарів до “На старт, увага, ..клац!

 1. Христя – ну я ж просив не постати ту фотку!!!!

  п.с.2ivok – не перепрацьовуйся так – там не я і кукурудза не моя :D

 2. та я знаю в кого який колір – в темі з завданням є списочок розданих кольорів.
  приєднуйтесь до групи щоб знати в кого які і щоб зацінити результати.
  група публічна але по запрошеннях – тому скидуйте адреси куди слати інвітейшини з кольором ;)

 3. Кароч, я там попросився в групу,
  Білий, ну йоли пали, не мож було то 3 тиждні тому зробити поки сніг був :)

 4. Я щось наразі не розібрався що й до чого… але ідея фотозавдань є досить цікавою… я теж виношував подібне…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)