Та-да-да!!!

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

гггг, можете мене привітати! сьогодні мій день почався з виграшу цілих 100 баксів! :)

Рівно рік тому я вислала парочку фоток на конкурс.

Відтоді все було глухо, навіть з сайту інформацію про конкурс забрали.. я вже навіть встигла трохи поображатись на них і начисто забути про те все діло.. І тут, не пройшов і рік часу, мені приходить цей лист! Спочатку я, на автоматі, закинула його в спам і ледь не витерла. Але потім вчиталась – і таки-так! наша Хриська виграла трошки грошенят!

А знаєте чому я це пишу? ..ну, звісно, похвалитися хочеться. Але головне – хочу заохотити всіх частіше підписуватись на всякі ініціативки, смішні конкурси, і всеможливі онлайн-акції, особливо ті, що вимагають вашої креативності (а не колекціонування кришечок, надислання смсок і тп). І сам процес участі приємний, і виграти цілком реально! Навіть з такими простацькими роботами, як в мене! :)
(до речі, роботи інших конкурсантів-призерів можна подивитися тут)

Я особисто дуже полюбляю всілякі конкурси, чого я тільки не вигравала вже таким чином… Свій лижний костюм, квитки в театр, двд-плеєр, І-pod, будматеріалів на 2000 грн, спальник, скрап-багатства… Неповний список того, про що я ще пам’ятаю. Треба використовувати можливості, які нам “підсовує” кожен новий день! :)

В англійській мові є класне слово to dare осмілитись, наважитись, набратись нахабності та хоробрості і зробити щось. Спитати себе: Хто стане переможцем? і відповісти: А чому не Я?
І просто спробувати! :)

ВПЕРЕД-ВПЕРЕД-ВПЕРЕД!!

dare-to-dream

Aвтор малюнка Johanna Velasco

п.с.  Тепер маю цікаву задачку як же отримати грошенята.. з нашою специфічною банківською і юридичною системою, то не так просто як здається…

7 коментарів до “Та-да-да!!!

  1. Вітаю, рік тому я ше не видів твого блогу, і тіко побачив твої фотки, скажу що варті виграшу. Кльові ідеї.

    Стосовно, як забрати гроші. найпростіше мабуть купити щось на ібеї.

  2. Вітаю з перемогою!
    В таких ситуаціях інколи найважливіше не так виграні гроші, як смак перемоги, що дуже допомагає само утвердитися :)
    Треба буде колись набратися сміливості і також взяти участь у якомусь онлайн конкурсі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)