Портрет 2009 року

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

До завершення року залишається зовсім мало, і всі дружно починають підбивати підсумки, пригадувати що було хорошого і поганого в 2009, і чим цей рік нам запам’ятається. В мене також ще попереду підсумки проекту 365,  виставлення останніх галочок в списку завдань 2009, ну і головне – написання нового списку 2010…

А ось підбірка найцікавіших кадрів 2009 за версією журналу Time. Гірко визнавати, але підбірка переважно складається з політики, агресії, воєн, катастроф і природніх катаклізмів :(

Чомусь мало позитиву. Ось один із небагатьох світлих кадрів:

year_in_pictures_29

Прикольно мабуть отримати тарілку з обідом з рук Далай Лами :)

Знаєте що? Треба обов’язково скласти оптимістичнішу версію найкращих світлин 2009, щось в стилі цієї панянки, чий блог віднедавна став для мене ще одним джерелом натхнення.

fly-away

kiss

aligator

Пропоную таке: всі бажаючі можуть вислати мені 3 свої улюблені світлини, зроблені цього року, і вкінці будемо мати справжній, значно яскравіший і світліший портрет 2009!

Моя адреса: khmryglod at gmail dot com.
Домовляємося зібрати фотографії до 27 грудня включно, а напередодні Нового року я опублікую наше спільне творіння! Чекаю на ваші кадрики! :) :) :)

4 коментарі до “Портрет 2009 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)