Ще встигаємо зробити добре діло..

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Не знаю як вам, а мені перед Миколаєм та Різдвом завжди хочетсья робити щось добре: сюрпризи друзям, подарунки рідним, послуги незнайомцям. Звідкись береться позитивна енергія, якою хочеться ділитися зі світом :)

Гарний спосіб використання тої енергії – благочинність, особливо коли йдеться про дітей. Недавно я дізналась, що один з моїх знайомих активно залучений до діяльності організації під назвою Молодіжна благочинна спільнота Львова, і що якраз зараз вони проводять чергову благочинну акцію до дня святого Миколая. Спільнота збирає книжки та розвиваючі іграшки для дітей з сиротинця в с. Верхнє Синєвидне.

Декілька місяців тому, львівські “благочинці” вже зібрали зимовий одяг для тих діток (їх в  сиротинці близько 90), є фотозвіт з тої акції тут. Тепер “необхідно подбати про розумовний та духовний розвиток дітей”.

Отож до 18 грудня включно пакуємо книжечки, іграшки, альбоми для малювання, диски з мультфільмами і відносимо свої пакунки в точки збору благочинної спільноти (перелік тут)

charity
http://www.lvivcharity.org.ua/

І пам’ятаймо перший закон збереження доброти: Чим більше доброї енергії віддаєш, тим більше отримуєш взамін! :)

п.с. Я збираюся нести свій пакунок десь на тижні, тож кому ближче до мене – то зголошуйтеся! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)