Проект 365 – тиждень 46й

Оприлюднено Оприлюднено в Проект 365

Ще один тиждень позаду. Пролетів просто миттєво – все в роботі та справах. Навіть фотографувати часу не було. Та все ж в кадри тижня потрапили:

“Новонароджена” Настуська. Уявити тільки, нашій наймолодшій сестрі вже 20… Ось вона розбирається зі своїм новим годинником “для крутеликів яким за 20” ;)

1109

Подарууууунки! Починаю відчувати наслідки мого жовтневого парі! :) Ось неповторно кльові сережки від Zabahanka – цілий тиждень не могла ними нахвалитись! :)  А ще в мене є зачодний олдскульний велосипедний дзвінок від Дяка,  щось забула зазнимкувати..

1110

Від ЗеленКави мені з Рівного приїхав оригінальний диск групи Воанергес – таке собі колоритне якісне етно на християнські теми. Деякі пісні мене просто порвали, особливо їх варіант пісні “Києве мій”. Взагалі, зі смаком зроблено, і добрячою долею почуття гумору.

1111

Вечірній заплаканий Львів. На щастя, ми таки вибрались на тижні “в люди”, хоч в кінотеатр сходили. Народу реально тьма була, вже всіх дістав той карантин і “ничегонеделание” :)

1112

Мрії збуваються. ..часто буває, коли здійснюється якась дитяча мрія, то приходить  розчарування, чи що. От я, пригадую, якось дорвалась до згущеного молока – завжди хотіла з’їсти цілу банку сама. А потім з’їла, а задоволення виявилось не так і багато… Але в цьому випадку – конструктор Lego виправдав всі очікування ;)

1113

Ну нарешті! Не пройшло і пів року, відколи я купила нам по шматку тканини на хатньо-відпочинкові штани…

1114

…як перші штанята готові. Я майже собою пишаюсь :)
І хто тепер скаже, що я на вихідних байдикувала? :-P

1115

А взагалі цей тиждень ще дуже багато чого приніс.. На роботі вже закипіла програма тренінгів свіжих тестерів. Завершили чергове суперважливе завдання від замовника. …а! і ще я прикупила собі ПЕРШІ ЖОВТІ ОКУЛЯРИ в мою колекцію. Фотки ше не зробила – скоро буде …

Проект 365 – це спроба зробити відбиток цілого року життя, склавши докупки по одній фотографії кожного дня року. Сподіваюся, вкінці 2009 в мене вийде непогана різнокольорова історія!

7 коментарів до “Проект 365 – тиждень 46й

  1. доречі нещодавно відкрив для себе гущонку в пакетах – зручний дозатор смаку дитинства :)

  2. Мені також штанці припали до душі :))) Молодчинка! Я от за шиття все ніяк не сяду, от надивилась і натхнення з’явилось :)
    Я стосовно згущеного молока, не хотіла б вас лякати, але дивилась по телику страшилку, що в згущеному молоці вже давно нема молока, а одним зі складових є клей для шпалер :((((

  3. Ого, треба мабуть в тих штанях по вулиці ходити, раз людям так сподобались :)

    2Mudry – викрійка стандартна, піжамна (дивись будь-який гуглрезультат, або хоч скину, в мене десь файл є). трохи закороткі врізала, довелося ше внизу доточити по косій – непогано вийшло. зверху підігнула, шнурівку з нових кросівок вставила і вйо :) ..ну і кишені пришила квадратні.

    ..одним словом три уроки крoю та шиття в студентські часи – дали результат :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)