Комікси + соцмережі = Pixton

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Вууу-хуууу! Тепер можна створювати комікси, навіть не вміючи малювати! :)
Всім рекомендую зацінити супер-бупер кльовий інструмент Pixton, який дозволяє клепати свої ілюстровані історії онлайн за лічені хвилини.

Дуже зручний редактор кадрів; ціла підбірка готових персонажів з можливістю подальшої кастомізації; можливість змінювати пози героїв, просто потягнувши за ту чи іншу частину тіла; різні фони і додаткові предмети і багато інших мега-штук. Одним словом, величезний простір для фантазії без жодних труднощів з реалізацією! Навіть якщо ви ніколи не цікавилися коміксами – рекомендую спробувати, задоволення гарантовано! :)

Більше того, Pixton створив цілу соціальну мережу, що дозволяє обмінюватися коміксами, залишати відгуки та оцінки, навіть робити ремікси на комікси інших користувачів. Деякі автори практикують цілі серії коміксів з постійними персонажами, наприклад, мене дуже потішила серія God Chronicles, скажімо, цей епізод (клацніть на малюнок):

god-chronicle

А ще я подумала, що цей інструмент може стати ще одною альтернативою Power Point презентації: замість нудних слайдів можна залабати комікс! ;)

п.с. До речі, раз вже зайшлось про альтернативні інструменти для підготовки презентацій, похвалюся промо-презентацією, яку ми замутили на роботі для майбутньої симуляції проекту – з використанням Prezi, про який я вже писала раніше.

6 коментарів до “Комікси + соцмережі = Pixton

  1. прикинь, щойно, буквально секунду тому шукав якийсь кліпарт собі тульнути в пост, і нічого під вільною ліцензією не знайшов. вже плюнув і збирався лягати, а тут раптом в панелі управління в свіженькому оце твоє. дякую, зараз буду виправляти ситуацію з кліпартом.

  2. з пікстон не склалось, дуже поволі воно все працює, а я не цілком врівноважений. твоя ідея підштовхнула до пошуків оналайнових редакторів коміксів, плід творчості можна споглядати тут: http://wp.me/pwzGv-30 (про довгі і короткі звуки)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)