А де хостаєтесь ви?

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Зовсім скоро (вкінці жовтня) моєму блогу виповнюється рік. І  в честь такої дати, я вирішила подарувати собі справжнє доменне ім’я (наразі вибираю :)), і, можливо, перенести свій журнальчик на нормальний хостинг.

movingЗ безплатним хостингом на wordpress.com проблем жодних немає, єдине довелося б платити десь біля 10 баксів щорічно за підключення альтернативного домену, ну і за додаткове місце (якщо треба буде) також доплачувати. Причому куди платити – я ще не до кінця зрозуміла. Підозрюю, що є кращі та зручніші альтернативи розміщення блогу і оплати.

Вирішила попитати у вас, дорогі блогери, що використовують двигунець wordpress – де хостаєтесь ви,  і що можете порадити?

Наперед дякую за допомогу!

10 коментарів до “А де хостаєтесь ви?

 1. ми маємо свій сервак, який стоїть у місцевого провайдера. через це купа проблем, як тільки якась гроза чи ще якесь “стихійне лихо” в провайдера різко пропадає нет, відключається служба підтримки і дядько-сторож на дверях каже “а вже нікого немає, приходьте завтра”. тому раджу почитати в неті відгуки про хостінг-компанії і обирати хорошу не шкодуючи грошей :)

 2. Існує безкоштовний хостинг http://www.topua.net/ , 300мб, всеможливі технології, безкоштовне підключення доменного імені, можеш почитати відгуки в інтеренті. Про підключення wordpress на topua – http://www.topua.net/forum/topic1233.html

  Безкоштовне доменне ім’я виду – http://www.твояадреса.org.ua можеш отримати на http://www.org.ua .

  Для себе використовую сервіс Blogger, тому що в іншому немає потреби, але колись працював з topua.

  Успіху із переїздом =)

 3. Рік тому, коли завела блоґ, подарувала собі на честь весілля блоґо-хостинг від російського Ескхостингу. Дорого, але надійно, все налаштовано, все було тьфутьфутьфу. Доменне ім”я мені трошки раніше подарував чоловік, зареєструвавши його на imena.ua.
  Зараз є труднощі, тому Ескхостинг мені не по зубах — перееїхала на безкоштовний topua.net. І таки досить ним задоволена :) Тільки ніяк не дійду до поповнювача, щоб заплатити 1wmz за те, щоб прибрати нудний банер в шапці блоґу.
  Останнім часом читаю все більше українських блоґів і помічаю, що багато хто обирає саме топуа.нет

 4. Я дуже довго займався питанням домену і хостингу. Хоч я і не вордпресер, але колись на свому хостингу піднімав і його. Зразу раджу домен і хостинг замовляти в різних канторах. Це страхує тебе від спекуляцій всяких. Домен раджу реєструвати в nic.ua дешево і сердито, все автоматизовано. Одним словом зручно. Хостинг в мене від hosting.ua. Одеський хостер, найдешевший що я знайшов в уанеті. ма там 1.5 гіговий тариф, на два сайти, коли мав один сайт, то мав гіговий тариф. Проблем ніколи не було, сапорт моментально відповідає в скайп. Жодного мінусу сказати не можу про них. Тіко не сплутай з уахостингом, бо про них останім часом відгуки не дуже.

 5. Скажу чому я не підписувався на безкоштовний хостинг. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Так є багато відгуків про топуа як хороший хостинг, але ніяких зобовязань в них перед тобою нема, і ніяких прав ти немаєш. В один день вони міняють свої правила і ти лишаєшся ні з чим. Ось так. Це не поодинока історія в інтернеті. Коли ж ти платиш гроші то можеш розраховувати на якісь права.

 6. Погоджуюся з Дяком щодо безкоштовних хостінгів. Вони добрі лише коли тренуєшся девелопати.
  А так усі мої безкоштовні хостинги закрилися
  (і то було так, спочатку вони “ой вибачте ми базу більше не можемо надавати”, потім “ой вибачте нате вам маленьку рекламку”, потім “ой вибачте забираємо ПХП або перл”) Деколи лишають сам ХТМЛ якшо не закриваються.

  Купуй собі нормальний хостинг за гроші. Порадити, на жаль, не можу. Відколи працюю, на свої сайти нема часу, а наші хостинги або власні або всі якісь кимось проплачені і я тим не займаюся =)

 7. дякую, народ за поради.

  2Serjart – а настроювати вордпрес сервер доведеться повністю самостійно? чи якісь підготовчі дії вони роблять?

 8. Хр, то не важко, але в будь якому випадку приготуйся що будуть проблеми з переносом всіх постів, ніколи не буває що все гладко.

 9. chrishoneybee, вордпресс потрібно самому ставити й налаштовувати. Хоча там підтримка є, але я нею не користувався так що точно сказати не можу чим вони можуть допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)