Хууу-хууу! Моя перша розкладна відкритка!
Думаю, всі вже встигли помітити моє недавнє захоплення всякими паперульками, паперовими іграшками, розкладними картками і всяким таким. А тут – оп! в друзів весілля в суботу. А в мене – вихідний лікарняний, а значить є трохи часу поекспериментувати!
Спішу похвалитися що з того вийшло!
![w-card-1 w-card-1](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/09/w-card-1.jpg)
![w-card-3 Об'ємне продовження привітання в середині!](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/09/w-card-3.jpg)
![w-card-2 w-card-2](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/09/w-card-2.jpg)
![w-card-4 w-card-4](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/09/w-card-4.jpg)
Я навіть на радощах записала невеличке відео! (паралельно умудрившись запороти свою картку з фотика, так що на проект 365 можна не чекати о_О)
Зроблено все кустарними методами, з використанням цупкого білого паперу, звичайного червоного паперу, двостороннього скотчу і двох фломастерів. Не так акуратно і професійно, як могло б бути, але, сподіваюся, що молодятам сподобається!
ТААААК ПРИКОЛЬНО! а головне як від душі![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
Кайфово
так гарно написано )
а ти намалюй 365
Ух ти, кльово!!! Дуже вдалий старт![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
відкритка просто МЕГА!!!![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
п.с. ти справді думаєш що ми повелись на цю басню про карточку про 365??? ти ж вже стільки пройшла – 9 місяців – і тут здатись?! Я В ЦЕ НЕ ВІРЮ!! Ти НЕ ТАКА! так що чекаєм на “дозу”
матінко рідна, як вчасно. у меншого день народження на носі, старша замучила вимогами креативу. Ідея супер, а сердечка для п’ятирічного розбишаки трансформуємо у динозаврів.
Дуже гарно і креативно. Мені б цю ідейку 2 тижні тому…
Вона чудова! Неймовірно щира![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
Дуже дякую всім за приємні слова, і Яні з згадку в Зроби Сам(А)!![:)](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif)
А щодо проекту – 365 – то мабуть доведеться латати дірки за минулі дні новішими фотками, ну і по чужих фотіках дозбирувати.. Буде наука мені.
Клас!
Відкритка просто супер!
СУПЕР!!!![:-o](http://yellowglasses.com.ua/wp-includes/images/smilies/icon_surprised.gif)