Cердечна відкритка-сюрприз!

Оприлюднено Оприлюднено в Зроблене власноруч

Хууу-хууу! Моя перша розкладна відкритка!

Думаю, всі вже встигли помітити моє недавнє захоплення всякими паперульками, паперовими іграшками, розкладними картками і всяким таким. А тут – оп! в друзів весілля в суботу. А в мене – вихідний лікарняний, а значить є трохи часу поекспериментувати!

Спішу похвалитися що з того вийшло!

w-card-1
Титульна сторінка відкритки з побажанням
Об'ємне продовження привітання в середині!
Об'ємне продовження привітання в середині!
w-card-2
Деталі конструкції
w-card-4
В процесі закривання

Я навіть на радощах записала невеличке відео! (паралельно умудрившись запороти свою картку з фотика, так що на проект 365 можна не чекати о_О)

Зроблено все кустарними методами, з використанням цупкого білого паперу, звичайного червоного паперу, двостороннього скотчу і двох фломастерів. Не так акуратно і професійно, як могло б бути, але, сподіваюся, що молодятам сподобається! :)

12 коментарів до “Cердечна відкритка-сюрприз!

  1. відкритка просто МЕГА!!!
    п.с. ти справді думаєш що ми повелись на цю басню про карточку про 365??? ти ж вже стільки пройшла – 9 місяців – і тут здатись?! Я В ЦЕ НЕ ВІРЮ!! Ти НЕ ТАКА! так що чекаєм на “дозу” :)

  2. матінко рідна, як вчасно. у меншого день народження на носі, старша замучила вимогами креативу. Ідея супер, а сердечка для п’ятирічного розбишаки трансформуємо у динозаврів.

  3. Дуже дякую всім за приємні слова, і Яні з згадку в Зроби Сам(А)! :)

    А щодо проекту – 365 – то мабуть доведеться латати дірки за минулі дні новішими фотками, ну і по чужих фотіках дозбирувати.. Буде наука мені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)