Невдалий початок

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Так само як літо асоціюється з відпочинком і повним розслабоном, так і вересень місяць асоціюється з новим стартом, чим би ти не займався – чи на роботі, чи в навчанні. Так вже в мозку заклалось. У вересні треба посилено генерувати ідеї, виступати з новими ініціативами, драйвувати по-чорному, слухатися свого натхенння, будувати нові наполеонівські плани і продуктивно працювати-працювати-працювати!

..і тут я зі своїми шмарклями. Температура, горло болить, вуха ніби ватою забиті, повний фул. Зустрічаємо осінь :( ..ну все, стомилася працювати в такому стані, завтра гордо беру лікарняний і виздоровлюю! …все ще сподіваючись, що вересень таки стане для мене початком чогось нового і цікавого.

п.с. Щойно подумала, що я, насправді, дуже люблю осінь…

ВСІМ НАМ УСТАНОВКА:  НАСОЛОДЖУВАТИСЬ ОСІННЮ і НЕ ХВОРІТИ!!!

7 коментарів до “Невдалий початок

  1. В мене горло болить, а в загалі не люблю осінь, сама погана для мене пора.

    Одужуй. Хоча все потрібно сприймати як належне, часом так файно похворіти вдома… :)

  2. Тримайся і одужуй швидше!!! Побільше чаю з медом і лимоном, ну і гарний позитивний фільм для перегляду, закутавшись в теплу ковдру. Принаймі мені таке помагало ;)

  3. народ! ви чого?! яка осінь??!! насправді осені ще не було а ви вже розпустили соплі… закінчуйте з цим і користуйтесь останніми теплими днями наповну!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)