Сьогодні отримали посилку, яка мене розчулила до глибини душі…
Історія така: є в Києві один студент, який дуже мріє мати спортбайк (як він сам пише в своєму профайлі: “езжу на метро,на моте два раза ездил,были мопеды у меня,но ето не сраниться с спортбайком-мечты….”), але мабуть, фінансів наразі недостатньо, тому Влад (так його звати) організував собі невеличкий бізнес – виготовляє світловідбиваючі наклейки на обода коліс мотоциклів – і до мотоциклів ближче, і який-не-який прибуток.
Наклейки ці – проста, як двері, але дуже корисна штука, особливо для тих, хто часто їздить вночі – видимість мотоцикла підвищується в рази. Влад пропонує наклейки в декількох кольорах і для різних розмірів коліс, базовий пакет на два колеса – 50 грн. А за 25 грн зверху, він ще й готовий їх вам поклеїти.
Одним словом, замовили ми собі наклейки, і були приємно здивовані вмістом посилки:
![package-1 package-1](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/07/package-1.jpg)
![package-2-small package-2-small](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/07/package-2-small.jpg)
![package-3 packagу-3](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/07/package-3.jpg)
![package-4 package-4](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/07/package-4.jpg)
![package-5 package-5](http://yellowglasses.com.ua/wp-content/uploads/2009/07/package-5.jpg)
..і хоча виглядає це все доволі розчулююче (чого варта тільки одна інструкція, написана від руки, ще й з виправленими коректором циферками) – але ЦЕ я називаю справжнім сервісом! Щасливі замовники (ми) відчувають на собі тепло і турботу – в подарунок наклейка, запасні наклейки для обода, на випадок якщо відразу не вийде акуратно приклеїти, торбинка, щоб не пошкодився товар..
Одним словом, побільше б нам таких бізнесменів, і буде в Україні нарешті лад!
п.с. Ми відразу подумали, що Владу можна запровадити ще “Пакет+” – відразу з “Ноготком” :))
Дійсно дуже зворушливо…! Хороший сервіс
Особливо якщо врахувати, що аналоги за кордоном вартують баксів 20 щонайменше..