Рахуємо галочки

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Недавно чисто випадково натрапила на блокнот зі списком моїх новорічних бажань 2009.

Якраз півроку позаду, можна порахувати галочки:

no Операція  “Жінка за кермом”
no Bee-cards
no Знайомтеся – Ба!
yes Двоколісна подорож
no 2008 у фото та відео
no Harmonica
yes Проект 365
no Certified Professional
no Вертикальний Львів
no Розмалюй свій дім сам!
no Конференція рецептів успіху
no “У здоровому тілі здоровий дух!”

Хоча я намагалася зробити цьогорічні 12 пунктів якомога реалістичнішими, галочок все-одно не густо: Проект-365, який наразі йде по плану, ну і з натяжкою поставила галочку Двоколісній подорожі (насправді там йшлося про вело-подорож, але мото-подорож також двоколісна, тому хай буде! :))

Два пункти вже не актуальні. Сertified Professional (подумувала, що треба би пройти якусь професійну сертифікацію, щоб не відставати від мого сертифікованого чоловіка.. :)) – іде спати, бо ПМські сертифікації якісь дуже мажорні, а нормальних тестерських сертифікацій впринципі не існує. Ну і Конференція рецептів успіху також кансельнулась, це стосувалося “Лабораторії Ідей”, з якою на жаль довелось попрощатись через об’єктивний брак часу “на все і вся”.

Залишилися мої давні наміри сісти за кермо (але після моїх горе-поїздок на велосипеді, навіть не знаю чи варто пускати мене на дорогу :Р ); мої відкритки-малювалки (сюди можна хіба зарахувати  скромні успіхи в рамках thing-a-day 2009); ідея дитячої книжки про Ба (написала рівно 1 сторінку); бажання навчитися грати на губній гармошці (після перших Х днів невдалих спроб трохи перегоріла…); задумка серії вертикальних фоток Львова на кшталт NY Vertical (то швидше нагадувалка для мого чоловіка – його ідея!); мрія розмалювати якусь зі стін вдома, на яку мене надихнула Maya Hayuk (..досі не визначилась що б я хотіла намалювати..).

Ну і все-ще відкриті робочі пункти щодо здорового способу життя (чесно кажу – жодного разу в цьому році НЕ робила зарядку, НЕ ходила в басейн, НЕ займалася ніякими видами спорту ..ну крім хіба їзди на велосипеді з фокусами :) . А ще я просто жахливо НЕкорисно харчуюсь, пропускаю обіди, їм багато солодкого, жирного і хімічного) і щодо друку фотографій 2008 (в нас вже навіть рамки і альбоми куплені для фоток, а вибрати і надрукувати – так руки і не дійшли. ..соромно зізнатись, але ми ще навіть своїх весільних фотографій дворічної давності не роздрукували о_О).

Отака от сумна ситуація.  Mission incomplete, так сказать :)

Якщо додати до цього списку інші мої тудушки, типу місяця астрономії, який повільно “зійшов на пси”, то можна чисто впасти в депресію :) ..Але з іншої сторони – за останні декілька місяці є деякі досягнення, які в цей список не входять, але якими все ж можна пишатися.

І хто зна, може до кінця року я ще посталю пару-трійку галочок?..

п.с. Знаю, декому мій список може здатися надто дитячим, дурненьким, неадекватним, необгрунтованим, надто різношерстним, нереальним, .. і т.п. (повірте, я довго вагалася перед тим, як його публікувати..) Але в тому то й суть Новорічних бажань – що в них нема обмежень, так же? :)

Просто хочеться, щоб життя було цікавим і, щоб було про що згадати в новорічну ніч 2010…

Тому – ВПЕРЕД за галочками! :)))))

14 коментарів до “Рахуємо галочки

 1. цікавий список, життя має неадекватним, від того веселіше стає :) Бажаю успіху з розставляння галочок! а що то за Операція “Жінка за кермом”?

 2. в мене нема.
  операція “філін за кермом авто” якось спонтанно здійснилася і загула =)
  тепер є філін за кермом мотоцикла.

  а так в основному планую в голові. перегони одні, інші, поїхати на кавказ, але всьо так розмито якось.
  але не планую більше бо шось нічого не цікавить.

  о ше хочеться заутити фотовиставку, але для тоготреба на неї нафотографувати якусь красу.

 3. викреслю коли в мене на стіні у вітальні висітимуть ;)
  нарешті буде гарна нагода запросити автора світлин в гості! :Р

 4. блін, там треба спеціальний шіфт об’єктив о_О щоб так з перспективою бавитися. Хоча і без цього мона спробувати =)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)