Ефект тубуса

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

Пригадую колись в ліцеї треба було зробити якийсь плакат, і я принесла з дому ватмани в тубусі (такий чохол трубоподібної форми), і поки я з ним ішла по коридору, всі проводжали мене зацікавленими поглядами, а багато хто із знайомих питав: “Хриська, що там в тебе?”, “Ого, а це ще шо таке?”, “Там в тебе пушка?”
І я подумала – “От круто, ідеш собі з тубусом, а всім цікаво, що ж там в ньому..”

А через декілька років була подібна ситуація вже в універі, коли мені на великій перерві принесли мої бігові лижі, які я позичала для походу в Карпати. А надворі був кінець березня, здаєьться, – у Львові теплінь. І от ходжу я з тими лижами по універу з пари на пару, а народ навколо знову помирає з цікавості – навіщо ж мені ті лижі здалися.. :)

А цього тижня замість тубуса і лижів – в мене великий пластир на підборідді! Хто не зустріне вперше – всі питають “Що сталось?”, “Огоооо, а це що таке?”, “Христя, ти звідки падала?”, “Невже з чоловіком посварилась?” і т.п.  Все той самий ефект тубуса! :)

Так що якщо раптом в когось буде напад депресії і відчуття непомітності – рекомендую невеличку хитрість: берете з дому якусь здорову штуку,  ну, наприклад драбину розкладну, чи гірський рюкзак, чи ще щось таке помітне і відправляєтесь з тою штукою на роботу – гарантую, без уваги не залишитеся! :)

Причому чим екзотичніша і несподіваніша штука, тим краще. Треба дати можливість людям пофантазувати в чому справа, збити їх з пантелику – для максимального ефекту ;)

Ну а на крайняк, якщо не можете вигадати нічого оригінального – то і великий пластир в помітному місці, чи гіпс на руці – також піде! ;)

п.с. Може якраз в якійсь мудрій книжці колись напишуть про ефект тубуса, відкритий скромною дівчиною з України… :) Так що збираю історії! ;)

7 коментарів до “Ефект тубуса

 1. Я недавно почав вчитись грати на басусі,і от коли я її приніс на роботу, також привернув багато уваги )))
  А ще після зимово-лижної травми я запустив волосся, і і коли я потрапив до іншого офісу, де не був кілька місяців, теж було весело ))

 2. Тубус це крута штука, що можна й комусь по голові дати, звісно якщо сильно дістануть і ефект буде!!!

 3. Я привертала до себе надмірну увагу, коли возила кошеня до ветеринара – всі показували пальцем і шепотіли “Дивись – котик!” А деякі підходили і розпитували, куди я його везу, що з ним сталось і, чомусь, якої він статі :-) Ну і постійно “Уті-пууусі, який милееенький!..” :D

 4. на мене з рюкзаком або ровером вже уваги не звертають =)

  а от коли приводжу в гості на чай якусь дівчину, то так ))

 5. Якось відносив годинник в ремонт. Після того як забрав, не придумав нічого кращого, як одіти його на руку. Оскільки в мене вже був годинник на лівій руці, одягнув його на праву. Народ також дуже цікавило, чому я з двома годинниками хожу. Казав, що то для стерео-ефекту. :)

  Якщо б я грабував банк, то мабуть одягну однотонний одяг і яскраво-ядовито салатовий шарфік. Ясно, що він не пасував би мені до очей, зато всі свідки б заявляли, що лиця вони не запамятали, але той чувак був в яскравому салатовому шарфіку.
  Психологія :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)