ЛІТО-як-ми-його-знали

Оприлюднено Оприлюднено в Некатегоризовано

 

Вчора почалося літо, а для мене це зараз ..не значить майже нічого. Пригадую яким щастям був початок літа в школі, в ліцеї, та й навіть в університеті, коли, не зважаючи на змазаний сесією червень, вже відчувалось – ось воно – літо (=сонце, =відпочинок :)

А тепер? Робота триває круглорічно, без особливих сезонних перерв. Чого вартий тиждень чи два тижні літньої відпустки порівняно з колишніми Літніми Канікулами
Літо здавалося таким довжелееееезним.. Вже до кінця червня ми всі з сестрами засмагали до коричневого, а до кінця серпня починали скучати за школою :) Відпочинок в бабусь, літній табір, сімейні поїздки в Шацьк, літні походи в Карпати. Часом так цього всього бракує.

..А цього року літо обіцяє бути напруженим на роботі (є такий парадокс – чомусь наші замовники завжди активізуються влітку) Навіть не знаю на коли і на скільки планувати відпустку..

Може і добре що за вікном холодно і дощить, не так образливо, що нема можливості насолодитися справжнім ЛІТОМ-як-ми-його-знали.

п.с. А які плани на літо 2009 у вас? :)

5 коментарів до “ЛІТО-як-ми-його-знали

  1. Аналогічні думки. Колись 25 травня було по рівності аналогічне з 31 грудня, а може ше більш очікуваним. А тепер, лише дата в календарі. Саме найголовніш, що тільки зараз розумієш як колись гаяв час, коли його було повно. Ми просиджували в гуртожитку граючи КС, або пили пиво, це теж було весело, але як би був шанс то я б змінив багато. А тепер ми 80% сумліного життя витрачаємо, на речі які 2-3-5-10 років тому нікому, навіть близько, не потрібні були (це я про софтвер). Ну нічого, як казали півні, Літо буде…

  2. я влітку переважно нудьгувала, зрідка були якісь літні школи, часто – дача зі всіма її негативними сторонами (хоча тепер я її полюбила), трошки моря. але в більшості – читання нудних книжок, які задавали на літо із зарубіжної літератури. а тепер – робота, робота, ще одна робота. дійсно – круглий рік одне і теж. плануємо з Леськом якийсь екстрім – може Індія, дуже хочу в екваторіальну африку, але для таких забагаток грошей точно не стане :)
    впринципі, того і магазин наш відкрили, щоб не було коли нудьгувати :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

;) :roll: :oops: :lol: :evil: :cry: :X :E :D :-| :-o :-P :-? :) :( 8) (yes) (sun) (nerd) (mmm) (flower) (drunk) (dance) (clap) (bandit) (angel)